ANDROIDHonorSpravodajstvo

Honor zverejnil zoznam smartfónov, ktoré v blízkej dobe aktualizuje na Android 13: Je tam aj váš telefón?!

Tieto smartfóny z dielne spoločnosti Honor získajú aktualizáciu na Android 13 spolu s MagicOS 7.1. Pozrite sa, o ktoré ide.

Aktualizácie systému sú často rozoberanou témou medzi viacerými výrobcami. Aktuálne tak viacerí používatelia čakajú na aktualizáciu, ktorá im prinesie Android 13 a ponúkne tak najnovšie funkcie pre zvýšenie bezpečnosti zariadenia, no aj používateľských údajov. A aj keď väčšina výrobcov aktualizovala už aspoň svoje prémiové zariadenia, spoločnosť Honor práve na svojej stránke zverejnila zoznam telefónov, ktoré si Android 13 vyslúžia v blízkej dobe. Zoznam obsahuje ako lacnejšie, tak aj drahšie smartfóny, ktoré prišli na trh ako s Androidom 12, tak aj Androidom 11. A o ktoré modely konkrétne ide? Pozrite sa teraz na ne spolu s nami!

Honor prináša Android 13 pre drahšie aj lacnejšie modely

Spoločnosť Honor bola dlhodobo známa ako dcérska spoločnosť materského Huawei, ktoré sa však pred pár rokmi stretlo s viacerými sankciami. Práve pre sankcie sa tak Huawei rozhodol svoju dcérsku značku predať skôr, než sa budú sankcie vzťahovať aj na ňu. Po odchode od materskej značky sa Honor dlho pohyboval skôr v úzadí, no nedávno začal vo väčšej miere pôsobiť na globálnom trhu a priniesol hneď niekoľko zaujímavých modelov.

Recenzia Honor 70_titulka
Zdroj: Vosveteit.sk

Len nedávno sme mohli byť svedkami predstavenia modelového radu Honor Magic5, ktorého zariadenia sa umiestnili na popredných priečkach rebríčku DxOMark. Aj tieto smartfóny sa nachádzajú na zozname smartfónov, ktoré budú mať Android 13, no tento systém získali už pri predstavení. Zvyšok zoznamu sa však sústreďuje na minuloročný vlajkový rad či lacnejšie smartfóny spoločnosti, ktoré dokázali osloviť aj menej náročnejších fanúšikov.

Tieto modely môžu očakávať aktualizáciu

Ako sme už uviedli, na zozname nájdeme rôzne zariadenia z rôznych cenových kategórií. Spomenúť však musíme aj fakt, že na našom trhu zatiaľ nenájdeme veľa smartfónov od spoločnosti Honor a aktualizačný zoznam bude menej bohatý ako u konkurenčných spoločností. Aj napriek tomu však môžeme povedať, že ak máte smartfón predstavený v posledných mesiacoch, tak sa aktualizácie určite dočkáte. Nižšie sa tak môžete pozrieť na oficiálny aktualizačný zoznam na operačný systém Android 13.

Honor aktualizácie Android 13
Zdroj: Honor

Spolu s Androidom 13 by mala pre smartfóny prísť aj aktualizácia na najnovšiu verziu nadstavby spoločnosti. Tá bude vo verzii MagicOS 7.1 a prinesie so sebou viaceré zmeny v rámci plynulosti a stability systému, no aj menšie úpravy používateľského prostredia a nové funkcie. Aktualizáciu na Android 13 spolu s MagicOS 7.1 budú môcť používatelia smartfónov od spoločnosti Honor registrovať už v najbližších týždňoch. Ak teda vlastníte niektorý zo smartfónov na tomto zozname, nové funkcie si budete môcť vyskúšať aj vy.

Našli ste svoj telefón na zozname podporovaných modelov pre najnovší Android 13? Alebo aktualizáciu nezískate? Podeľte sa s nami v komentároch!

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close