SpravodajstvoXiaomi

Hľadáte smartfón s vysokou výdržou batérie? Tento Xiaomi je z nich najvhodnejší!

Dlhá výdrž batérie je pre mnohých používateľov prioritov. Pozrite sa, ktorý Xiaomi smartfón patrí medzi elitu vo svojej kategórii.

Po dlhej výdrži batérie smartfónu túži každý z nás. Dnešné smartfóny však často nezvládnu ani jeden deň používania a nízke kapacity batérie bývajú kameňom úrazu pre mnohé zariadenia. Ak však naozaj túžite po vysokej výdrži smartfónu a solídnej výbave za adekvátnu cenu, pozrite sa ne tento Xiaomi smartfón, ktorý rebríček DxOMark vyhodnotil ako jeden z najlepších smartfónov vo svojej kategórii. Na túto informáciu nás upozornil portál Xiaomiadictos.com.

Redmi Note 10 Pro je jeden z najlepších smartfónov na trhu

Nielen brilantná kamera, hviezdny AMOLED displej so 120Hz obnovovacou frekvenciou, ale i vysoká výdrž batérie robia zo smartfónu jeden z TOP smartfónov vo svojej kategórii. Tento model by mohol pokojne konkurovať i drahším vlajkovým lodiam, čo bolo nepochybne zámerom dcérskej spoločnosti čínskeho Xiaomi.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Model Redmi Note 10 Pro si v rebríčku DxOMark vyslúžil 84 bodov, čím sa umiestnil celkovo na piatu priečku. Skvelé hodnotenie mu zaručilo najmä rýchle 33W nabíjanie, ktoré zvládne smartfón s 5020mAh batériou nabiť z 0% na 100% už za jednu hodinu a 32 minút.

Ako dopadla konkurencia?

Ak vás zaujíma, ktoré smartfóny sa umiestnili pred dokonalým mid-range od Xiaomi, pozrite sa na to spolu s nami. Štvrté miesto obsadil Wiko Power U30, ktorý by sme na našom trhu hľadali asi len márne. Ide však o nižšiu triedu medzi smartfónmi s 6000mAh batériou, no napríklad len takým IPS TFT displejom či len 13mpx hlavným snímačom kamery.

Tretie miesto obsadil už nám známy Oppo A74, ktorý by sa neskôr mohol objaviť i na našom trhu. Spoločnosť Oppo len nedávno vstúpila i na Slovensko a sme zvedaví, aké modely ku nám prinesie. Druhé miesto získal taktiež model z rodinky Xiaomi, o niečo menej vybavený Redmi Note 10.

Prvú priečku okupuje model od spoločnosti Samsung s označením Galaxy M51. Toto zariadenie sa pýši až 7000mAh batériou, nečudujeme sa tak, že mu patrí práve zlatá priečka vo výdrži batérie.

Vlastníte model Redmi Note 10 Pro? A ste spokojní s výdržou batérie? Ak stále váhate nad jeho kúpou, my ho od nás z redakcie určite odporúčame a jeho umiestnenie v rebríčku DxOMark schvaľujeme!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close