SpravodajstvoXiaomi

Hľadáte smartfón s veľkou výdržou batérie? Tieto Xiaomi smartfóny určite stoja za zváženie!

Pozrite sa s nami na výber najlepších Xiaomi smartfónov s ohľadom na dlhú výdrž batérie a rýchle nabíjanie. Vyberie si snáď každý.

Na internete dnes nájdeme mnoho trikov, ako predĺžiť výdrž batérie nášho smartfónu. Ak máme byť úprimní, každý z nás občas bojuje s nedostatkom energie nášho smartfónu, a tak sa obraciame na rôzne externé batérie či naše zariadenie častokrát nabíjame niekoľkokrát denne. S výberom správneho smartfónu nám však môže tento problém odpadnúť a my si môžeme užiť jeho dlhú výdrž. Niekoľko takýchto smartfónov má v portfóliu i čínske Xiaomi spolu so svojimi dcérskymi značkami. Ak vás teda rovnako trápi slabá výdrž batérie vášho smartfónu a usúdili ste, že je čas na výmenu svojho zariadenia, sledujte pozorne. Známa komunita Xiaomiui si pre vás pripravila výber tých najlepších smartfónov s veľkou batériou a my sa teraz na ne pozrieme spoločne.

Mi 11 Ultra

Pre začiatok začneme aktuálne najlepšie vybaveným smartfónom, ktorý je dostupný na našom trhu. Model Mi 11 Ultra nám ponúka 5000mAh batériu s podporou až 67W nabíjania káblom i bezdrôtovo. Navyše ide o model, ktorý toho ponúka omnoho viac. Medzi jeho prednosti vieme zarátať i 6.81″ AMOLED displej so 120Hz obnovovacou frekvenciou, no i sekundárny displej na zadnej strane smartfónu. Pre tomto displeji sa nacháza i kamera pozostávajúca z hlavného 50mpx snímača, ktorý dopĺňa 48mpx ultraširoký a 48mpx telefoto snímač. A aby sme nezabudli na to najhlavnejšie, smartfón poháňa minuloročný vlajkový čipset Snapdragon 888.

Xiaomi Mi 11 Ultra_uvodny obrazok (1)
Zdroj: YouTube (Canoopsy)

Redmi Note 10 Pro

Ako druhý smartfón so špičkovou výdržou batérie musíme zarátať i Redmi Note 10 Pro. Tento model ponúka dokonca až 5020mAh batériu pre dlhú výdrž a o nabíjanie sa postará 33W adaptér dostupný priamo v balení smartfónu. Prednosťou smartfónu je i 108mpx hlavný snímač kamery či prémiový 120Hz AMOLED displej. Model spadá do vyššej strednej triedy a i keď nám neponúkne 5G pripojenie, jeho cena je viac než len atraktívna. O výkon sa stará Snapdragon 732G a kúpu tohto modelu určite neoľutujete.

Redmi Note 10 Pro
Zdroj: YouTube (Nick Ackerman)

Redmi Note 10

Za spomenutie stojí i lacnejší súrodenec predchádzajúceho modelu. Redmi Note 10 nám prináša 5000mAh batériu, ktorú vieme rovnako nabiť 33W nabíjaním. Vďaka tomu vieme model nabiť na 60% už za 30 minút. Model ďalej zdobí AMOLED displej, v tomto prípade však len s obnovovacou frekvenciou na úrovni 60Hz. Veľkou prednosťou smartfónu je však dlhá výdrž batérie a atraktívna cena, ktorú sa spoločnosti podarilo udržať vďaka nasadeniu čipsetu Snapdragon 678.

Poco M3 / Redmi 9T

Medzi poklady v portfóliu Xiaomi patria modely Poco M3, resp. jeho prevedenie od Redmi s označením Redmi 9T. Smartfóny prichádzajú s masívnou 6000mAh batériou, ktorú žiaľ môžeme nabíjať len prostredníctvom 18W nabíjania. Modely poháňa čipset Snapdragon 662 a vďaka ich výdrži by určite patrili medzi skvelú voľbu vo výdrži smartfónov. Oba modely však v poslednej dobe sprevádza závažný problém, ktorý nás môže od ich kúpy zastrašiť.

redmi 9t
Zdroj: Mi Blog

Xiaomi 11T Pro

Naše zhrnutie najlepších smartfónov z hľadiska výdrže batérie nemôže vynechať ani Xiaomi 11T Pro. Tento smartfón prináša dokonalú 5000mAh batériu s podporou 120W nabíjania. Vďaka nemu si vieme naše zariadenie nabiť z 0 na 100% už za 20 minút, čo môže byť veľmi lákavé. O výkon sa navyše stará špičkový procesor Snapdragon 888 a jeho prednosťou je i 120Hz AMOLED displej či 108mpx hlavný snímač kamery. Jeho cena rovnako nepatrí medzi príliš vysoké, kúpu tohto modelu by sme tak určite zvážili.

xiaomi 11T pro 2
Zdroj: Youtube @Xiaomi

Redmi 10

Nazrieme i do úplne najnižšej triedy, akú nám Xiaomi minulý rok prinieslo. Je ním Redmi 10, ktorý opäť ponúka 5000mAh batériu, tentokrát s podporou 18W nabíjania. Model poháňa čipset MediaTek Helio G88, vďaka ktorému dokáže tento smartfón vydržať pri živote pokojne i dlhšie ako jeden deň. Nezabudnime však spomeúť ani 50mpx hlavný snímač kamery či 6.5″ IPS LCD displej s podporou 90Hz obnovovacej frekvencie. A ako sme už spomenuli, model patrí do nižšej triedy, s čím súhlasí i jeho cena.

Redmi 10
Zdroj: Twitter.com
(Mukul Sharma)

Vybrali by ste si z tejto ponuky smartfónov? A akú kapacitu batérie s podporou nabíjania má váš smartfón? Podeľte sa s nami v komentároch!

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close