SpravodajstvoXiaomi

Hľadáte nový vzhľad pre váš Xiaomi smartfón? Vyskúšajte motív CuacaUI a potešte sa zo sviežeho rozhrania

Vyskúšajte motív CuacaUI pre váš smartfón a doprajte mu nový svieži vzhľad. Dostupný je pre všetky Xiaomi, Redmi i Poco smartfóny.

S našimi zariadeniami trávime množstvo času a práve preto sa nečudujeme, že nás ich rozhranie dokáže jednoducho omrzieť. Xiaomi smartfóny nám však umožňujú zmeniť si ich motív, ktorý môže priniesť o niečo krajšie a svieže rozhranie. Ponuka je však obrovská a častokrát sa stretneme s tým, že nevieme, aký motív si máme vybrať. Od toho sme tu teraz my, aby sme vám poradili s výberom. Vďaka portálu miuithemez.com sa môžeme pozrieť na motív CuacaUI, ktorý nám prinesie naozaj sviežu tému so skvelým widgetom počasia. Ste pripravený pozrieť sa na ňu? Poďme teda na to!

CuacaUI je motív založený na počasí

Už bolo dosť nevkusných tmavých motívov. Xiaomi smartfóny majú k dispozícii i pekné pestrofarebné témy, ktoré prinášajú zariadeniu druhý dych. Motív CuacaUI je prináša skvelé widgety počasia, ktoré sa nachádzajú už na uzamknutej obrazovke. Tapeta uzamknutej obrazovky je dynamická a prináša animácie počasia i ďalších prvkov na oblohe. Uzamknutá obrazovka navyše zobrazuje dátum, čas, aktuálnu teplotu i počet prejdených krokov.

CuacaUI motív
Zdroj: miuithemez.com

Počasiu sa nevyhneme ani na domovskej obrazovke. V tomto prípade je však tapeta už o niečo menej dynamická a prvky sa na nej pohybujú o niečo menej. Opäť na nej nájdeme elegantný widget s počasím i časom a zmenami si prejdú i ikony na domovskej obrazovke. Sú o niečo farebnejšie a pekne zladené s celkovým dojmom z motívu. Musíme povedať, že sa tento motív s názvom CuacaUI pre Xiaomi smartfóny naozaj vydaril!

Systémové aplikácie, stavový riadok i Centrum ovládania

Najlepší dojem z motívu CuacaUI získame vo chvíli, kedy sa pozrieme do systémových aplikácií, akou je napríklad Nastavenia. Tá sa prepína do oveľa modernejšieho módu, ktorý určite uvítate. Či už ikony, tak i grafické prvky systémových aplikácií dodávajú vášmu smartfónu svieži a prémiový dojem, ktorý osvieži i vaše staršie zariadenie. Stavový riadok si taktiež prejde zmenami ikon a Centrum ovládania sa zladí do celkového dojmu z ikon. Nakoniec ešte dodáme, že Centrum ovládania sa zmení ako pri starom, tak i pri novom štýle.

CuacaUI motív
Zdroj: miuithemez.com

Motív CuacaUI je dostupný pre všetky Xiaomi, Redmi i Poco smartfóny s nadstavbou MIUI 12 a novšou. Ak by sa vám motív náhodou nezobrazoval, skúste si zmeniť región smartfónu napríklad na Indiu. V každom prípade sa motív zobrazil správne i pri regióne Slovensko.

Ako sa vám pozdáva tento motív? A využívate aj nejaký iný skvelý motív? Podeľte sa s nami v komentároch!

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close