Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

HIMO C20 – jedna z najdostupnejších elektrických skladačiek s dojazdom až 80 km

Obľúbená elektrická mestská skladačka HIMO C20 je opäť dostupný v neodolateľnej zľave s bezplatným doručením z PL skladu.

Jeden z mála skladacích elektrických bicyklov s dojazdom až 80 km pri použití „hybridného režimu“, HIMO C20 od spoločnosti Xiaomi, je opäť dostupný za neodolateľne nízku cenu. Táto bezkonkurenčná skladačka, ktorá je priam ideálnym mestským dopravným prostriedkom, je totižto na e-shope Geekbuying.com dostupná už za 647,97 eur s bezplatným doručením z poľského skladu

HIMO C20 s kupónom „GKB681S“ za 647,97 eur nájdeš na Geekbuying.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi HIMO C20 – ideálna mestská skladačka

xiaomi himo c20 uvod 2
Zdroj: Geekbuying

Základom skladačky HIMO C20 je ľahký no za to robustný hliníkový rám, ktorý sa pýši naozaj „kompaktným“ vyhotovením. Už na prvý pohľad je vidieť, že bicykel je oproti konkurentom tou pravou mestskou skladačkou čo sa rozmerov týka, no svedčí o tom aj váha iba 21,1 kg. V robustnom hlavnom ráme sa ďalej nachádza vstavaná batéria typu 18650 s kapacitou až 10 Ah, ktorá v spolupráci s 250W elektromotorom poskytuje naozaj unikátne jazdné vlastnosti. 

xiaomi himo c20 koleso a brzda
Zdroj: Geekbuying

Spomenutá technická výbava si výborne rozumie so 6 stupňovým prešmykačom Shimano. Celé pohonné ústrojenstvo pritom ponúka dojazd až naozaj skvelých 80 km pri hybridnom režime, čiže pri tzv. elektrickej dopomoci. V mestských podmienkach, či pri unavených nohách však určite príde vhod až čisto elektrický dojazd na úrovni až 50 km. Určite treba spomenúť, že bicykel ponúka možnosť elektrického pohonu až do rýchlosti 25 km/h, čo je viac než len postačujúca rýchlosť pre mestskú a prímestskú dopravu na skladacom bicykli. 

xiaomi himo c20 displej
Zdroj: Geekbuying

Skladačka HIMO C20 môže prípadných záujemcov zaujať aj ďalšími technickými parametrami, ktorú často o krok pred konkurenciou. Spomenieme napríklad 20-palcové pneumatiky, ktoré sú do mesta ako stvorené. Viac zvedavých záujemcov určite poteší aj prítomnosť prehľadného LED displeja priamo na riadidlách, či výkonné LED svietidlá. Za zmienku určite stoja aj kotúčové brzdy, skladacie pedále, pumpa zabudovaná priamo v sedlovke, či netradičný skladací mechanizmus. 

xiaomi himo c20 pumpa
Zdroj: Geekbuying

Elektrickú mestskú skladačku Xiaomi HIMO C20 momentálne nájdete v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com už za 647,97 eur s bezplatným doručením z poľského skladu. Pri objednávke však nezabudnite využiť zľavový kupón „GKB681S“

HIMO C20 s kupónom „GKB681S“ za 647,97 eur nájdeš na Geekbuying.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close