SpravodajstvoXiaomi

Herný smartfón od Redmi je bezpochyby na ceste: Globálna novinka bude už čoskoro predstavená!

Herný smartfón od Redmi s názvom K40 Gaming Edition už čoskoro zamieri i na naše predajné pulty, potvrdzuje spoločnosť Poco India!

Keď Redmi predstavilo svoj prvý herný smartfón, mnohým z nás padla sánka. Dcérska spoločnosť Xiaomi totiž predstavila herný smartfón s lákavou cenou, ktorý síce neatakuje výkonnostné rebríčky, no jeho výbava je na nízku cenu priam nemožná. Redmi je však v tomto majster a všetci vieme, aké nízke ceny dokáže priniesť pre svojich fanúšikov. Herná novinka s názvom Redmi K40 Gaming Edition však teraz mieri i mimo Čínu, čo potvrdzuje i riaditeľ Poco India, Anuj Sharma. Poco F3 GT teda zamieri i na zahraničné trhy a podľa všetkého už v najbližších dňoch!

Herný smartfón pre každého

Herný smartfón s čipsetom MediaTek Dimensity 1200 mnohých prekvapil. Už len v smere svojho výkonu, pretože herné novinky sú často osádzané vlajkovým procesorom od spoločnosti Qualcomm z radov Snapdragon. Redmi však spravilo výnimku a nasadilo vlajkový procesor od konkurenčného MediaTeku. Tým si ušetrilo mnoho peňazí, čím k sebe nalákalo mnohých fanúšikov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Príchod herného smartfónu pod krídlami Poco sme očakávali od začiatku a dnes už i vieme, že Redmi K40 Gaming Edition sa premení na Poco F3 GT. Jeho predstavenie by podľa všetkého malo byť za rohom a už čoskoro by sme sa vybaveného smartfónu mohli dočkať i na našich predajných pultoch.

Výbava smartfónu

Ako sme už spomínali, smartfón poháňa čipset MediaTek Dimensity 1200, ktorý má konkurovať Snapdragonu 870. Ten zaručuje smartfónu 5G konektivitu, no smartfón má i iné prednosti. Nezabudnime na herné tlačidlá, ktoré sa po vzore Black Shark 4 vysúvajú, duálne reproduktory vytvorené v spolupráci s JBL, 5065mAh batériu s podporou 67W nabíjania a mnohé ďalšie vychytávky! Poteší i kamera, ktorá je zložená z troch snímačov. Hlavný snímač má 64mpx, dopĺňa ho 8mpx ultraširoký a 2mpx makro snímač.

Cena smartfónu v domácej Číne začína na úrovni 255€, pričom najdrahšia verzia je dostupná za neskutočných 345€. U nás bude samozrejme cena o niečo vyššia, no i tak pôjde o atraktívny smartfón s rozumnou cenou. Zlákal by smartfón i vás? Pochváľte sa nám v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close