Herný monitor s luxusnou cenou v predpredaji: Objavte úplne nový monitor KTC H27P22S s uhlopriečkou až 27-palcov

Objavte najväčšie prednosti úplne nového herného monitoru KTC H27P22S. Novinka prichádza s nadupaným hardvérom, no hlavne skvelou cenou!

ktc h27p22s ilustracny-min
Zdroj: Geekmaxi.com

Monitor KTC H27P22S mení pravidlá hry pre každého, kto hľadá výnimočný vizuálny zážitok, či už pri hraní hier, kreatívnej práci alebo každodennom používaní. Úplná novinka v portfóliu výrobcu KTC prichádza s najmodernejšími technológiami a hardvérom, ako aj ergonomickým dizajnom. Ponúka tak bezkonkurenčný výkon a pohodlie pri najrôznejších aplikáciách. A čo je ešte lepšie, jeho cenovka v exkluzívnom predpredaji na jeho atraktivite ešte pridáva. Pri využití exkluzívneho zľavového kupónu môžeš ušetriť až neskutočných 190 eur. Nechýba ani 2 ročná záruka a bezplatná doprava z EÚ skladu bez ďalších poplatkov ako clo a DPH.

Pohlcujúci vizuálny zážitok

ktc h27p22s vlastnosti-min
Zdroj: Geekmaxi.com

Monitor KTC H27P22S sa môže pochváliť úžasným rozlíšením 4K, ktoré je vylepšené technológiou HDR400 prinášajúcou úchvatný vizuálny zážitok. Vďaka kontrastnému pomeru 1000:1 a úrovni jasu 400 cd/m² ožije každý detail na obrazovke živými farbami a hlbokou čiernou. Monitor pokrýva 132 % farebného gamutu sRGB a zaručuje realistické farby a presné odtiene. Uplatnenie si tak nájde nie len pri hraní hier, ale aj pri úprave fotografií a videí, grafickom dizajne či bežnom prezeraní multimédií.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Rýchlejšia obnovovacia frekvencia a okamžitá odozva

ktc h27p22s rychlost-min
Zdroj: Geekmaxi.com

Rýchlosť a tým pádom aj výkon monitoru je pri hraní hier a profesionálnych grafických aplikáciách jedna z najkľúčovejších vlastností. Vďaka panelu AUO 7.0 FAST IPS poskytuje monitor KTC H27P22S potrebnú vysokú obnovovaciu frekvenciu až 160 Hz a neskutočnú odozvu iba 1 ms. Zabezpečený je tak plynulý a hladký pohyb, eliminácia ghostovania a rozmazaného pohybu. Zahrnutie kompatibility so systémami FreeSync a G-Sync ďalej zvyšuje zážitok tým, že poskytuje obraz bez trhania. Je tak ideálny na úpravu videa, animáciu a iné dynamické úlohy. Vďaka tomu je každá akcia na obrazovke vykreslená rýchlo a presne, či už ste uprostred hry alebo upravujete rýchlo sa meniace zábery.

Široká kompatibilita

ktc h27p22s konektivita-min
Zdroj: Geekmaxi.com

Flexibilita a pripojiteľnosť je v dnešnej dobe jednou z najpodstatnejších vlastností, na čom staval aj výrobca KTC. Monitor je vybavený dvomi portami HDMI 2.1 a dvomi portami DisplayPort 1.4. Bezproblémovo ho tak môžete pripojiť ku notebookom, stolným počítačom, herným konzolám či iným zariadeniam.

Ergonómia aj pri celodennom využití

Monitor KTC H27P22S bol už od svojho základu vyvíjaný s ohľadom na ergonómiu, aby nebolo celodenné sedenie za počítačom utrpením pre váš chrbát a oči. Jeho nastaviteľný stojan umožňuje nastavenie výšky, naklonenie, otočenie a funkciu pivot, takže si môžete nájsť ideálny uhol sledovania, aby ste znížili namáhanie krku a očí. Monitor podporuje aj vertikálne umiestnenie, čo poskytuje flexibilitu pre rôzne prípady použitia, napríklad pri kódovaní alebo čítaní dlhých dokumentov. Montážny dizajn VESA (100 mm × 100 mm) uľahčuje optimalizáciu pracovného priestoru a zabezpečuje čisté a usporiadané nastavenie.

ktc h27p22s obrazovka-min
Zdroj: Geekmaxi.com

Ruka v ruke s ergonomickými nastaveniami ide aj ochrana zraku, ktorá v tomto prípade spočíva v flicker-free technológií a v režime so slabým modrým svetlom. Monitor sa tak prispôsobuje okolitému svetlu, poskytuje optimálne podmienky na sledovanie a znižuje únavu očí. Či už pracujete dlho do noci, alebo si užívate filmový maratón, o svoj zrak sa tak báť určite nemusíte.

Vyšší výkon nie len pri hraní hier

Monitor KTC H27P22S však nevsádza iba na rýchlu odozvu a impozantný obraz. Navrhnutý je aj pre navyšovanie výkonu pri špeciálnych úlohách a aplikáciách. Monitor obsahuje rôzne herné režimy a funkciu GAME PLUS, ktoré sú prispôsobené špeciálne pre hry FPS a RTS. Samozrejme, prospešné sú aj pre iné úlohy vyžadujúce maximálny výkon. Táto sada funkcií ponúka optimalizované vizuálne efekty a vylepšené herné prvky, čím poskytuje konkurenčnú výhodu a zvyšuje tak celkový používateľský zážitok.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre