Herné konzoly ANBERNIC RG35XX – retro zábavka, ktorú jednoducho musíš mať!

S retro konzolami ANBERNIC RG35XX sa ponoríš do časov starých konzolových hier. Neváhaj využiť aktuálne zľavové trháky na Geekbuying.com.

anbernic rg35xxsp ilustracny-min
Zdroj: Geekbuying.com

Kopec nostalgickej zábavy doslova za babku? Tieto mini herné konzoly s retro hrami jednoducho musí mať každý nadšenec starých herných titulov. Konzoly ANBERNIC z modelového radu RG35XX ťa do sveta retro hier pohltia okamžite. Ich cenovka je pritom viac než len lákavá, tak nad čím vôbec váhať? V aktuálnej akciovej ponuke na Geekbuying.com aktuálne nájdeš populárnu konzolu ANBERNIC RG35XX Plus ako aj vyklápaciu verziu RG35XXSP. Oba modely sú dostupné v exkluzívnej zľave vďaka špeciálnemu kupónu, pričom za dopravu nezaplatíš ani cent navyše!

ANBERNIC RG35XX Plus

anbernic rg35xx plus ilustracny-min
Zdroj: ANBERNIC

Herná retro konzola ANBERNIC RG35XX Plus vychádza zo široko populárneho modelu RG35XX. Prakticky tak ide o vylepšenú verziu so zaujímavým dizajnom a kompaktným telom, ktoré v sebe skrýva výkonnejší hardvér ako aj upravenú verziu softvéru. Konzola tak ponúka ešte širšie možnosti nie len čo sa týka dostupnosti herných titulov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Srdcom konzole je 4-jadrový procesor Allwinner H700 pozostávajúci z jadier Cortex-A53. Špeciálnemu procesoru sekunduje až 1 GB RAM typu DDR4, ktorá je omnoho modernejšia a rýchlejšia ako predchádzajúce typy. Prívlastok Plus prináša aj ďalšiu zásadnú výhodu oproti bežnému modelu a tým je navýšená kapacita batérie. Vďaka kapacite až 3 300 mAh tak konzola ponúka až 8 hodinovú výdrž na jedno nabitie, samozrejme v závislosti od typu použitia.

Zdroj: Geekbuying.com

Súčasťou modernej hernej konzole musí byť aj najmodernejšie bezdrôtové pripojenie. V tomto prípade je k dispozícii 5 GHz Wi-Fi pripojenie ako aj technológia Bluetooth 4.2. Poteší aj možnosť bezdrôtového zrkadlenia obrazovky napr. na TV. Náročnejších hráčov určite poteší možnosť multiplayer režimu s iným totožným zariadením a podpora herných titulov z populárnych konzol PCE, GB, GBC, ARCADE, PS1 či dokonca PSP. Všetky podporované emulátory sa nachádzajú priamo na stránkach predajcu.

ANBERNIC RG35XXSP

anbernic rg35xxsp -min
Zdroj: Geekbuying.com

Konzola ANBERNIC RG35XXSP sa už na prvý pohľad líši najmä dizajnom samotného tela konzoly, ktoré je v tomto prípade vyklápacie, podobne ako pri starých konzolách Game Boy. Konzola je o čosi väčšia ako bežné staré konzoly, no ponúka identické rozmiestnenie ovládacích prvkov. Obrazovka má v tomto prípade až 3,5 palca a rozlíšenie 640 x 480 pixelov. Samotný sklápací mechanizmus je postavený na báze magnetov, takže telo konzoly je v sklopenom stave pevné a nepôsobí „lacným“ dojmom.

Čo sa interného hardvéru týka, konzola ponúka identické parametre a technológie ako model RG35XX Plus. Nájdeme v nej identický 4-jadrový procesor ako aj 1 GB RAM typu DDR4. Súčasťou konzole je taktiež 3 300 mAh batéria ponúkajúca chod po dobu až 8 hodín.

anbernic rg35xxsp multiplayer-min
Zdroj: Geekbuying.com

Nechýba ani podpora moderných bezdrôtových technológií alebo možnosť zrkadlenia obrazovky či cez HDMI alebo bezdrôtovo. Konzola taktiež podporuje multiplayer režim ako aj širokú škálu emulátorov všetkých starých herných konzol. Tešiť sa tak môžeš na skutočne veľkú dávku zábavy s najpopulárnejšími retro hernými titulmi.

Porcia zľavových kupónov na Geekbuying.com

Nezaujala ťa ponuka vyššie? Neváhaj využiť aktuálne zľavy na e-shope Geekbuying.com, ktorý si v rámci 12. výročia od svojho vzniku pripravil skvelé akcie, ktoré rozhodne nesmieš prehliadnuť!

Exkluzívne zľavové kupóny od 6. do 30. júna

  • 96$ zľava na objednávky nad 1200$ s kupónom NNNHAPPY1200
  • 48$ zľava na objednávky nad 600$ s kupónom NNNANNI600
  • 12$ zľava na objednávky nad 150$ s kupónom NN12ANNI12OFF
  • 6% zľava (max 12$) nad objednávky nad 12$ s kupónom NNNANNI12SITEWIDE12

Limitované zľavové kupóny od 6. do 30. júna

  • 50€ na objednávky nad 550€ s kupónom 12ANNI1
  • 25€ na objednávky nad 300€ s kupónom 12ANNI2
  • 15€ na objednávky nad 200€ s kupónom 12ANNI3

Ďalšie extra zľavy pri platbe cez PayPal/kartou

  • 5€ zľava pri nákupe nad 200€
  • 10€ zľava pri nákupe nad 400€
  • 20€ zľava pri nákupe nad 700€
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre