Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Haylou MoriPods – jedny z najmodernejších bezdrôtových slúchadiel od Xiaomi za mimoriadne atraktívnu cenu

Štýlové bezdrôtové slúchadlá Haylou MoriPods spájajú nadpriemernú kvalitu zvuku, skvelú výdrž batérie a v neposlednom rade nízku cenu.

Bezdrôtové slúchadlá Haylou MoriPods od spoločnosti Xiaomi prišli na trh len pomerne nedávno. Za krátku dobu pôsobenia na trhu však stihli osloviť množstvo zákazníkov po celom svete, čo sa odráža aj na pozitívnych recenziách týchto slúchadiel. Ako to už pri Xiaomi býva zvykom, nový model bezdrôtových TWS slúchadiel prináša ešte novšie technológie, vylepšený hardvér a samozrejme, ešte atraktívnejšiu cenu. 

Haylou MoriPods už za 25,92 eur s kupónom „5X2ERZUJ“ nájdeš na Geekbuying.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Haylou MoriPods – vynikajúci zvuk, celodenná výdrž batérie a najnovšie technológií 

Slúchadlá Haylou MoriPods už na prvý pohľad zaujmú svojim moderným minimalistickým dizajnom. Dostupné sú v dvoch atraktívnych farebných vyhotoveniach – klasickej bielej alebo modrej. Po ergonomickej stránke výrobca siahol po pohodlnom semi-in ear dizajne. Ten umožňuje použitie výkonnejšieho hardvéru, čo sa nepochybne podpisuje pod lepšou kvalitou zvuku, väčšími meničmi a samozrejme, pod lepšou výdržou batérie.

haylou moripods farba
Zdroj: Haylou

O vysokú kvalitu zvuku sa v tomto prípade stará čip QCC3040 od spoločnosti Qualcomm, ktorý v spojení s 12 mm dynamickými meničmi dokáže naozaj divy. Zážitok z počúvania hudby nepochybne vylepšuje aj podpora AAC, aptX a aptX HD, ako aj najmodernejšie bezdrôtové pripojenie Bluetooth 5.2.

haylou moripods 2
Zdroj: Haylou

Využitie moderného hardvéru a najnovšieho bezdrôtového štandardu sa podpisuje aj na výdrži batérie, ktorá v tomto prípade dosahuje až 24 hodín. Samotné slúchadlá ponúkajú výdrž zhruba 6 hodín prehrávania hudby. Nabíjací box má pritom v sebe dostatok energie aj pre dodatočné 3 nabitia slúchadiel. Vo výsledku tak môžete počítať s výdržou 6 + 18 hodín, samozrejme, odvíjajúcou sa od hlasitosti prehrávaného obsahu. 

haylou moripods ipcertifikacia
Zdroj: Haylou

Nemali by sme zabudnúť ani na prítomnosť dvojice mikrofónov s funkciou redukcie okolitého šumu počas hovorov. Nechýba ani podpora aktívneho odhlučňovania okolia počas telefonátov, či certifikácia IPX4. Tú ocenia najmä športovci, keďže pot, či prípadná prehánka počas večerného behu býva častým postrachom lacných bezdrôtových slúchadiel. 

Haylou MoriPods už za 25,92 eur s kupónom „5X2ERZUJ“ nájdeš na Geekbuying.com

Bezdrôtové slúchadlá Haylou MoriPods od spoločnosti Xiaomi momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com. Pri využití zľavového kupónu „5X2ERZUJ“ momentálne zrazíš ich cenovku na skvelých 25,92 eur. Slúchadlá sú dostupné v nemeckom sklade, pričom pri doprave z tohto skladu sa nemusíš obávať žiadnych poplatkov ako clo alebo DPH

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close