APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Google Správy dostali novú funkciu. Oceníte ju v prípade, ak máte problém vidieť drobné písmo. Pozrite sa, ako funguje!

Google aktívne pracuje na vylepšovaní aplikácie Správy. Pridáva dlho žiadanú funkciu.

Posledné dni môžeme v súvislosti s aplikáciou Správy od spoločnosti Google čítať viacero správ. Jednou z noviniek, ktorú spoločnosť zakomponovala niekoľko dní dozadu do aplikácie, je End-to-end šifrovanie, ktorá je aktuálne distribuovanou naprieč globálnym trhom. Rovnako sa spomínala aj funkcia  Špendlíka, ktorá umožňuje pripnúť jednotlivé konverzácie do vrchnej časti rozhrania aplikácie. V tomto prípade ide však o funkciu, ktorá je zatiaľ dostupnou len v rámci BETA programu a to len pre obmedzený počet používateľov.

Aplikácia Správy umožňuje zväčšiť malý text

Najnovšie sa aplikácii dostáva extra pozornosti súvislosti s funkciou priblíženia, resp. zväčšenia textu správ. Funkcia ako taká je najnovšie distribuovanou pre všetkých používateľov aplikácie naprieč globálnym trhom.  My sme ju zaevidovali vo verzii aplikácie 8.3.026, ktorú môžete stiahnuť prostredníctvom odkazu nižšie.

Správy
Správy
Developer: Google LLC
Price: Free

Ako už asi tušíte, tak funkcia umožňuje priblížiť, resp. vzdialiť text. Samotné fungovanie priblíženia je veľmi jednoduché. Vo svojej postate funguje na rovnakom princípe, ako keď si približujeme fotografie v galérii smartfónu. Teda prostredníctvom pritiahnutia dvoch prstov k sebe text zväčšíte a v prípade ich odtiahnutia, text zmenšíte. Ako funkcia funguje v praxi, sa môžete pozrieť nižšie v priloženom videu. 

Oceníte novú funkciu priblíženia textu? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch ako aj to, či funkciu už evidujete.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close