ANDROIDSpravodajstvo

Google ruší plánované predstavenie Androidu 11, ktoré sa malo konať 3. júna. Odsúva ho na neskôr

Dôvody odsunutia zatiaľ nie sú známe

Ešte začiatkom mája spoločnosť Google verejnosť informovala, že predstavenie Androidu 11 sa uskutoční v priebehu 3. júna, teda v najbližšiu stredu. Bohužiaľ, nestane sa tak.

Predstavenie Androidu 11 sa posúva

Spoločnosť len pred niekoľkými hodinami oficiálne informovala verejnosť, že predstavenie Androidu 11 sa odsúva na neskôr. V statuse, ktorý spoločnosť zverejnila, bohužiaľ bližšie nespresňuje dátum, kedy by malo dôjsť k oficiálnemu predstaveniu. Konkrétne píše:

„Sme plní nadšenia, že Vám budeme môcť povedať viac o systéme Android 11, ale teraz nie je na to vhodný čas. Odkladáme 3. júnovú udalosť uvoľnenia beta verzie. S Androidom 11 sa čoskoro vrátime.“

V súčasnosti bohužiaľ nevieme čo stojí za týmto posunom, môžeme len špekulovať. Pevne však veríme, že oficiálne predstavenie Androidu 11 nebude odsunuté na výrazne neskorší termín. Dôvodom je, že by tak mohlo byť ohrozené oficiálne predstavenie komerčnej verzie nového Androidu, ktoré je naplánované v priebehu 3. kvartálu tohto roka.

Druhým dychom však treba povedať, že v súčasnosti poznáme viacero funkcií, ktoré by mali do novej verzie Androidu 11 zavítať. Jeden z posledných náhľadov novej verzie OS, ktorý spoločnosť sprístupnila vývojárom ukázal, že Google pracuje na lepšej správe notifikácií, na inteligentnejšom odomykaní zariadenia pomocou tváre, novom manažmente konverzácií, natívnom nahrávaní obrazovky vrátane zvuku a podobne. Prehľad jednotlivých noviniek, ktoré sú známymi, si môžete pozrieť v tomto článku.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close