APLIKÁCIE A HRYNávodySpravodajstvo

Google Kameru vo verzii 2.8 Go si môžete teraz nainštalovať takmer do každého Android smartfónu. Pozrite sa, ako na to!

Na svete je nový port aplikácie Google Kamera Go 2.8. Extrahovaný bol z Nokie 1.3 s operačným systémom Android Go.

Google kamera vo svete mobilnej fotografie bezpochyby patrí medzi tie najzaujímavejšie a zároveň najlepšie riešenia. V minulosti sme vám ukázali, ako si môžete nainštalovať Google Kameru takmer do každého Android telefónu. Málokto však vie, že existuje aj odľahčená verzia tejto aplikácie, ktorá síce nedisponuje tak širokou škálu funkcií, ale aj napriek tomu, je schopnosť vytvárať fotografie častokrát v lepšej kvalite, ako vstavané aplikácie od výrobcov smartfónov. Rovnako treba povedať, že v prípade ak vlastníte lacnejší telefón, tak ide o ideálnu aplikáciu, ako môžete zefektívniť prácu s vašim fotoaparátom.

Nainštalujte si Google Kameru Go do vášho telefónu

Aktuálne najnovšou verziou Google Kamery je verzia 8.4, v prípade verzie Go, je to 2.8. Hoci aplikácia ako taká nie je natívne dostupnou pre všetkých používateľov, tak aj napriek tomu si ju môžete nahrať do svojho telefónu. V tomto prípade je však potrebné aplikáciu nahrať manuálne. Spraviť tak môžete potom, ako si stiahnete aplikáciu z tohto odkazu.

Následne, ako stiahnete aplikáciu, tak otvorte inštalačný .apk súbor. Systém vás vyzve, aby ste povolili inštaláciu aplikácií z iných zdrojov, ako je obchod Google Play. Túto požiadavku akceptujte, inak aplikáciu nenainštalujete. Následne dôjde k inštalácii aplikácie. Aplikáciu by ste mali byť schopný spustiť takmer na každom Android smartfóne. Extrahovanou bola zo zariadenia Nokia 1.3 s operačným systémom Android Go.

Aplikácia Google Kamera Go ponúka viacero šikovných funkcií. Ide napríklad o podporu nočného režimu, či funkciu HDR+. Mimochodom, potešíme i majiteľov telefónov Samsung s procesormi Exynos, ktorí častokrát majú problémy s inštaláciou rôznych portov Google Kamery. Dôvodom je, že táto verzia aplikácie funguje i na väčšine telefónoch spoločnosti Samsung vrátane tých, ktoré využívajú procesory Exynos.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close