ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Google do aplikácie Fotografie prináša novú zaujímavú funkciu

Google pridáva do aplikácie Fotografie zaujímavú funkciu, vďaka ktorej si budete môcť ku fotografiám vytvoriť súkromný chat.

Google pridáva pre používateľ aplikácie Fotografie ďalšiu zaujímavú funkciu, ktorá umožňuje nie len zdieľať vytvorené snímky, ale hlavne o nich konverzovať s Vašimi priateľmi či rodinou.

Nová funkcia v aplikácii Google Fotky, ako môžete vidieť nižšie, prináša možnosť okrem zdieľania fotografie, aj možnosť vytvorenie súkromného chatu priamo v rozhraní aplikácie so zdieľanou osobou, resp. osobami. Rovnako ako v prípade iných chatovacích platforiem, tak aj aplikácia Google Fotky ponúka ich lajkovanie a pridávanie ďalších komentárov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
direct-janvi-pixel4-space
Zdroj: Google

Google na svojich stránkach ďalej píše, že vďaka tejto funkcii si budete môcť  takto s Vami zdieľané fotografie aj následne uložiť do pamäte telefónu. Spoločnosť ďalej hovorí, že primárnou úlohou novo predstavenej funkcionality nie je nahradenie chatovacích služieb, ale zdieľanie zážitkov, o ktorých môžete s diskutovať.

Fotky Google
Fotky Google
Developer: Google LLC
Price: Free

Spoločnosť plánuje funkciu začať uvoľňovať v priebehu budúceho týždňa, a to  nie len pre smartfóny, vrátane iOS zariadení, ale aj pre webové rozhranie aplikácie.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close