Sponzorovaný obsah

Godeal24 ponúka Windows, ale aj Office za ceny, aké tu ešte neboli! Windows 10 začína už od 6,06€. Ponuka je limitovaná!

Ak ste rozmýšľali nad tým, že si zaobstaráte nový Windows, prípadne kancelársky balíček Office, tak dlho neváhajte. Táto ponuka sa nebude už opakovať!

Operačný systém Windows je najbežnejším operačným systémom v počítačoch. Problémom však je, že pre mnohých je drahým. To je aj jeden z dôvodov, prečo často siahame po starších verziách OS, prípadne po rôznych bezplatných alternatívach. V prípade bezplatných alternatív sa môžeme však stretnúť s problémami, ktoré súvisia nielen s kompatibilitou aplikácií, ale aj s ich stabilitou. Pre tých, pre ktorých je Windows aj naďalej voľbou číslo jedna, tak nám dovoľte dať vám do pozornosti, ako si ho môžete zadovážiť za čo najnižšiu cenu. Môžete tak spraviť prostredníctvom ponuky e-shopu Godeal24, ktorý ponúka softvér od Microsoftu za výpredajové ceny. Ide o legálne a bezpečné kópie operačného systému, či kancelárskeho balíčku. Okrem iného nemusíte hradiť za doručenie softvéru žiadne ďalšie poplatky a to z dôvodu, že jednoducho všetko prebieha online. Zároveň treba uviesť, že ide o trvalú licenciu softvéru. Znamená to, že raz zaplatíte a potom ho môžete používať počas celej doby životného cyklu produktu.

Vo výpredaju nižšie, ktorý súvisí s koncom prvého kvartálu tohto roka, sme pre vás zhrnuli najpopulárnejší softvér za posledné mesiace! Windows 10 je aj naďalej pre väčšinou používateľov číslo jedna. Stojí už od 6,06€. Prípadne môžete siahnuť aj po kancelárskom balíčku Microsoft Office 2021 Pro Plus, ktoré cena začína na 15,20€. Nezabudnite ale použiť kupóny, aby ste dosiahli nižšie deklarované ceny.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Windows a Office Godeal24
Zdroj: Godeal24.com

Windows OS s 50% zľavou! (použite kupón SGO50)

Či Windows 11, tak aj Windows 10, sú nesmierne populárne. Windows 10 je však stále tou cenovo najefektívnejšou voľbou. Netreba zabúdať ani na to, že túto verziu OS možno bezodplatne neskôr aktualizovať na novšiu verziu OS.

Ďalší Windows softvér >>>

Ušetrite až do 62% z cenu produktov (Nezabudnite použiť kupón SGO62)

Na Godeal24.com môžete ušetriť ešte viac a to pomocou nákupu takzvaného Bundle balíka produktov. Ide teda o kúpu viacerých produktov v rámci jedného balíka za výhodnejšiu cenu.

Získajte ďalšie balíčky kancelárskeho balíčka Office>>>

Ďalšie nástroje pre váš počítač!

Okrem iného prostredníctvom obchodu Godeal24.com môžete získať aj ďalšie zaujímavé a hlavne užitočné nástroje v skvelých zľavách.

Pozrite sa na ďalšie nástroje >>>

Prečo si vybrať Godeal24?

Godeal24 je globálny predajca softvéru, ktorý ponúka Windows OS vrátane kancelárskych balíčkov Office, či ďalší softvér a nástroje pre počítače za skvelé ceny. Licencie sú 100% autentické: Godeal24 kupuje tieto licencie od spoločností, ktoré ich už nepoužívajú a prevádza ich na jednotlivcov, Godeal24 pozná „históriu“ každej licencie, ktorú predáva, takže koncoví používatelia ich môžu bez problémov používať. Okrem iného obchod ponúka aj návody, ako môžete váš licenčný kľúč použiť vo vašom počítači. Zároveň, ak by ste si nevedeli rady, tak vám ochotne s procesom inštalácie OS, či iného softvéru, pomôže aj online podpora prostredníctvom e-mailovej komunikácie service@godeal24.com, ktorá je dostupnou 24/7.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close