APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Funkcia reakcií na správy v službe WhatsApp by mohla byť už čoskoro dostupnou

BETA verzia aplikácie WhatsApp pre iOS odhaľuje nastavenia súvisiace s funkciou reakcií na správy. Funkcia by mohla byť už čoskoro dostupnou.

O funkcii reakcií v službe WhatsApp počúvame už od septembra 2021 pričom približne dve mesiace dozadu sa v aplikácii objavil ďalší odkaz na túto funkciu. Zdá sa, že prinesenie tejto funkcie k životu je už na spadnutie. Naznačujú to najnovšie správy z portálu WABetaInfo, ktorý aktívne monitoruje všetko naokolo aplikácie.

Reakcie na správy sú predo dvermi

Portál konkrétne upozorňuje na to, že vo vývojárskej verzii aplikácie pre iOS (2.22.2.72) sa objavila dedikovaná sekcia s nastaveniami, ktorá sa venuje reakciám.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Portál ďalej dáva do pozornosti i to, že používatelia si budú môcť aktivovať upozornenia na reakcie vrátane tónu upozornenia. Funkcia reakcií bude zároveň dostupnou, ako pre individuálne konverzácie, tak aj pre skupinové čety, dopĺňa portál.

WhatsApp funkcia reakcii
Zdroj: wabetainfo.com

WABentaInfo ďalej prezrádza, že používatelia by mali mať k dispozícii 7 emoji, prostredníctvom ktorých budú môcť označiť správy. Rovnako treba uviesť, že existuje aj šanca, že WhatsApp, podobne ako reakcie správ v Messengeri, vám umožní vybrať si z ďalších rôznych podporovaných emotikonov namiesto toho, aby ste sa obmedzili len na sadu dostupných emoji v ponuke.

V závere treba však uviesť, že exaktný termín, kedy bude funkcia dostupnou, nepoznáme. Zdá sa však, že príchod tejto funkcie sa nezastaviteľné blíži a dostupnou by mohla byť už v najbližších týždňoch. Uvítate túto funkciu? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close