ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYFilmy a seriálySpravodajstvo

Filmy online? Cez tieto Android aplikácie ich môžete sledovať kdekoľvek a kedykoľvek!

Tieto aplikácie ponúkajú filmy a seriály online. Ktorú z nich si vyberiete?

Filmy, či seriály sú stále žiadanejším tovarom medzi používateľmi. Otázkou však je, kde ich môžete sledovať? Existuje viacero internetových stránok, ako aj mobilných aplikácií, prostredníctvom ktorých ich je možné sledovať viac menej kedykoľvek a kdekoľvek.

Filmy online môžete sledovať cez tieto aplikácie

Ako sme vyššie spomínali, tak existuje viacero služieb, prostredníctvom ktorých môžete sledovať filmy online, prípadne seriály. Nižšie sme si pre vás pripravili 5 z nich, ktoré nás zaujali.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Cinehub ponúka tisícky filmov a seriálov

Prvou aplikáciou je Cinehub, ktorá ponúka prístup k tisícom filmov a seriálov. Ide však o aplikáciu, ktorú pomocou Google Play obchodu nestiahnete. V tomto článku sme vám priniesli návod, ako ju môžete dostať do vášho Android zariadenia.

Aplikácia sama o sebe ponúka viacero zaujímavých funkcií. Napríklad si môžete prispôsobiť preferované titulky pri filmoch pričom nechýba ani Slovenčina. Druhým dychom však treba dodať, že tento typ obsahu je vcelku obmedzený. Na druhej strane, samotný prehrávač umožňuje nahranie a spustenie vlastných titulkov k obsahu. Inými slovami, môžete si pohodlne pozrieť viac menej ľubovoľný obsah, len si treba manuálne dohľadať titulky a nahrať do služby. Samozrejme, nechýba ani možnosť prenosu obrazu do chytrého televízora.

MovieFlix ponúka zaujímavý obsah, ale s množstvom reklám

Ďalšou zaujímavou aplikáciou je MovieFlix, ktorú stiahnete z obchodu Google Play. Aplikácia rovnako ponúka veľké množstvo filmov. Nevýhodou aplikácie však je prítomnosť veľkého  množstva reklám a zároveň, že bez znalosti cudzieho jazyka, si moc filmov nepozriete. V každom prípade, aplikácia ako taká, stojí za pozornosť a určite vám ju odporúčame prevetrať.

Filmoid ponúka obsah so zameraním na Slovákov

Filmoid je treťou aplikáciu, ktorá stojí za hriech. Rovnako je dostupnou v obchode Google Play a za nás ide o jednu z najzaujímavejších aplikácií s minimálnym množstvom reklám. Rovnako poteší aj to, že je vytvorená slovenským vývojárom a preto všetok obsah je prítomný buď s dabingom, alebo titulkami. Druhým dychom však musíme dodať, že množstvo obsahu je vcelku obmedzené a tak používateľ má k dispozícii relatívne málo filmov, či seriálov.

Filmoid - Filmy a Seriály
Filmoid - Filmy a Seriály
Developer: Macoapps
Price: To be announced

Plex mnohí prirovnávajú k Netflixu

Plex je ďalšou zaujímavou aplikáciou, ktorú ocenia mnohí filmožrúti. Dôvodom je, že obsah ponúka zadarmo, rovnako ako ostatné aplikácie vyššie. Hoci v aplikácií sú prítomné reklamy, tak musíme dodať, že nepôsobia nadmieru rušivo.  Rovnako aplikácia nenúti používateľov vo vytvorenie účtu. Jednoducho potom, ako ju stiahnete, tak ju môžete hneď používať. Musíme tiež podotknúť, že aplikácia disponuje funkciou Miracast, vďaka ktorej viete streamovať obsah napríklad do chytrého televízora.

Plex: Stream Movies & TV
Plex: Stream Movies & TV
Developer: Plex, Inc.
Price: Free

Netflix medzi platformami dominuje

Samozrejme, v tomto výbere nemôže chýbať ani najväčšia a najpopulárnejšia platforma Netflix, ktorá je našim favoritom. Dôvodom je šírka obsahu, ktorú táto služba ponúka. Nájdete tam tisícky filmov, či seriálov vrátane prémiového obsahu. Služba je skvelo optimalizovanou, ako pre smartfóny, tak aj pre chytré televízory, či počítače. V tomto prípade ide však o platenú službu. Druhým dychom však treba dodať, že za poplatok pár € sa dostaneme k obsahu, ktorý iné služby neponúkajú.

Netflix
Netflix
Developer: Netflix, Inc.
Price: Free

Aké aplikácie, či platformy používate na sledovanie filmov a seriálov? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch. Mimochodom, dovoľte nám dať vám pri tejto príležitosti do pozornosti aplikáciu Friendsipire, pomocou ktorej sa môžete inšpirovať a tak nájsť zaujímavý video obsah.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close