SpravodajstvoXiaomi

Fanúšikovia lacných smartfónov so skvelou výbavou, dávajte pozor: Dcérska spoločnosť Xiaomi chystá ďalšiu novinku!

Dcérska spoločnosť Xiaomi, Poco už o pár dní predstaví ďalšie zariadenia do svojho portfólia smartfónov. Model Poco C4 je prvým potvrdeným.

Len pár dní dozadu sme vás informovali o pripravovanej prezentácii nových modelov zo strany Poco, dcérskej spoločnosti čínskeho Xiaomi. Pôjde o predstavovanie nových smartfónov pre Indiu a doteraz sme si neboli úplne istí, ktoré modely nakoniec uvidíme. A zatiaľ čo o modeloch akými je Poco X4 či Poco M4 stále môžeme len špekulovať, indická divízia Poco nám na sociálnej sieti Twitter potvrdila, že uvidíme jeden model z úplne inej série. Teda, nie úplne tak potvrdila. No prostredníctvom slovnej hračky naznačila, že ďalším modelom z rodinky Poco bude určite Poco C4. Na informáciu nás upozornil portál Xiaomiadictos.com.

C U Soon – Poco nás láka na veľké predstavovanie

Modelový rad Poco C by mal získať svojho nástupcu už v najbližších dňoch a spoločnosť Poco nás láka na veľké predstavovanie smartfónov, ktoré prebehne 30. septembra. Sloganom „C U Soon“, teda „vidíme sa čoskoro“ poukazuje slovnou hračkou na modelový rad Poco C, ktorý sa síce v našich končinách nenachádza, no má tu svoje európske ekvivalenty.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Predchádzajúca generácia smartfónov pod názvom Poco C3 vychádzala z modelu Redmi 9C, modelový rad teda prináša lacné zariadenia so skvelou výbavou. Očakávame teda, že model Poco C4 príde na náš trh ako súčasť modelového radu Redmi 10. A práve model Redmi 10 by mal byť modelom, z ktorého by mal Poco C4 vychádzať. Zatiaľ však nie je známe, aké všetky zmeny budú v novom zariadení určenom pre indický trh prítomné.

Ďalšie modely zatiaľ nie sú potvrdené

I keď sa rozprávame aj o predstavovaní smartfónov Poco X4 či Poco M4, spoločnosť nám zatiaľ nič nepotvrdila. Smartfón s označením Poco X4 však má mieriť do vyššej strednej triedy pravdepodobne za prítomnosti čipsetu od spoločnosti Qualcomm. Výkonom by mal útočiť na modely vo svojej cenovej úrovni a veríme, že pôjde o rovnako populárny model, ako tomu bolo v prípade Poco X3 NFC.

Poco M4 má zasa rovnako ako Poco C4 vychádzať z modelového radu Redmi 10. Rátame však s tým, že Poco M4 bude tým vybavenejším modelom, zatiaľ čo zariadenie s označením C4 bude o niečo nižšou triedou s nižšou cenou. Nie je vylúčené, že Poco C4 by sa na našom trhu mohol objaviť pod názvom Redmi 10A či Redmi 10C. Zatiaľ však ide čisto len o dohady.

Vlastníte smartfón z radov Poco? Alebo radšej dôverujete Xiaomi či Redmi? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close