APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Facebook začal s verejným testovaním tmavého režimu pre mobilnú aplikáciu

Hlavnou farbou nového tmavého režimu nebude výslovne čierna, ale odtieň sivej farby

V priebehu posledných mesiacov sociálna sieť Facebook prešla viacerými veľkými zmenami. Jednou z tých najvýznamnejších zmien bola zmena vo vzhľade vrátane podpory tmavého režimu pre desktopové rozhranie služby. Okrem iného pribudlo aj niekoľko nových funkcionalít. Za spomenutie napríklad stojí služba Facebook Dating, ktorá bola sprístupnená len pred pár dňami.

Facebook začal s testovaním tmavého režimu

Najnovšie portál phonearena.com poukazuje na aktívne začatie testovania ďalšej žiadanej funkcie pre mobilnú aplikáciu najväčšej sociálnej siete na svete. Ide konkrétne tmavý režim, ktorý je medzi používateľmi stále žiadanejším.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nižšie si môžete pozrieť video známej technologickej blogerky, Jane Manuch Wong, s náhľadom tmavého režimu mobilnej aplikácie, ktorá ho publikovala prostredníctvom sociálnej siete Twitter. Zároveň treba dodať, že primárnou farbou nového rozhrania nebude výslovne čierna farba, ktorú by bezpochyby ocenili používatelia smartfónov s AMOLED displejmi, ale odtieň sivej.

V každom prípade ide o vynikajúce správy, že tmavý režim, síce pomaly, ale isto si hľadá svoju cestu aj do mobilnej aplikácie Facebooku.  Zároveň musíme dodať, že aktuálne nevieme povedať, kedy Facebook sprístupní tento nový režim pre širokú verejnosť. Avšak ak patríte medzi netrpezlivých používateľov, tak vám dávame do pozornosti návod, v rámci ktorého sme sa venovali možnosti prinútenia prepnutia všetkých aplikácií do tmavého režimu, a to aj takých, ktoré tento režim zatiaľ oficiálne nepodporujú.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close