SamsungSpravodajstvo

Existencia skladacieho smartfónu Galaxy Fold 2 bola nepriamo potvrdená africkou pobočkou Samsungu

Objavená bola stránka podpory zatiaľ neznámeho zariadenia s kódovým označením SM-F700F

Druhá generácia skladacieho smartfónu Galaxy Fold z výrobne juhokórejského Samsungu je „oficiálne“ na ceste. Existenciu doposiaľ „hypotetického“ zariadenia potvrdila stránka podpory Samsung Africa, kde bolo nedávno objavené zariadenie s kódovým označením SM-F700F a ak správy zo sveta Samsungu sledujete dlhšiu dobu, určite viete, že práve označenie SM-F700F patrí budúcej skladačke, ktorá podľa všetkého ponesie názov Samsung Galaxy Fold 2.

Zariadenie vystupuje na stránke podpory Samsungu

samsung galaxy fold 2 stranka podpory_opt
Zdroj: Samsung Africa

Zariadenie sa na stránkach podpory Samsung Africa nachádza už zopár hodín a je dosť netradičné, že spoločnosť Samsung ho doposiaľ zo stránky neodstránila. Podobné nechcené úniky informácií sú zväčša v priebehu niekoľkých minút odstránené a často sa o ich pravdivosti nedokážeme presvedčiť na vlastné oči. Ak ešte zariadenie odstránené nebolo a chcete tak vykonať, stačí otvoriť stránku podpory Samsung Africa (pozn. redakcie: aktualizované 21.11.2019 – stránka bola medzičasom odstránená).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Doposiaľ známe informácie

Predstavenie novej skladačky z výrobne Samsungu je ešte stále pomerne ďaleko, z čoho vyplýva aj nedostatok informácií o pripravovanom zariadení. Doterajšie úniky však naznačujú, že zariadenie bude postavené na úplne inom koncepte. Stavebným kameňom má byť totižto horizontálne sklápací displej, vďaka čomu bude samotné zariadenie oveľa kompaktnejšie. Povráva sa aj o výrazne menšej cene na úrovni zhruba 1500 dolárov. Zariadenie bude zrejme po prvýkrát ukázané na novoročnej výstave MWC 2020, no oficiálne predstavenie môžme očakávať až neskôr v prvej polovici budúceho roka. Všetky doposiaľ známe informácie, ako aj bližšie technické informácie nájdete na našom webe.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close