Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Elektrický bicykel Samebike SH26-IT: bicykel s dojazdom až 70 km za pár stoviek eur? Áno!

Horský elektrobajk Samebike SH26-IT si môžeš momentálne opäť zaobstarať za luxusne nízku cenu s bezplatnou dopravou z Nemecka.

Čistokrvný elektrický bicykel určený na výlety aj do ťažšieho terénu nemusí stať tisícky eur. Drvivá väčšina elektrických bicyklov svojimi cenovkami odrádza bežných zákazníkov, ktorí častokrát hľadajú bicykel na občasné výlety aj do náročnejšieho terénu. Ak však človek nebicykluje každý deň, kúpa značkového elektrobicykla je nerentabilnou. Čo ak by sme ti povedali, že elektrický horský bicykel zoženieš už za pár stoviek eur? A nie je to len hocijaký elektrobajk, ale vylepšený Samebike SH26-IT s vyšším výkonom, dojazdom až 70 km a najmä cenovkou iba 669,99 eur

Elektrobajk Samebike SH26-IT už za 669,99 eur nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Samebike SH26-IT – dostupný horský elektrický bicykel, ktorý rozhodne nesklame

Základom bicykla Samebike SH26-IT je pevný rám z uhlíkovej ocele, ktorý vďaka klasickej „hardtail“ stavbe zapadá aj do náročnejšieho terénu. V tomto prípade sa nemusíte obávať aj náročnejších prekážok, ktorým by ste sa mali vyhýbať napríklad v prípade skladacích elektrobajkov, ktoré častokrát ponúkajú plné odpruženie, no skladací rám nemožno považovať za ideálne riešenie do terénu. Pevná stavba však má aj jednu zásadnú výhodu aj pri bežnej jazde – vysokú nosnosť, v tomto prípade na úrovni až 150 kg. 

samebike sh26it
Zdroj: Cafago

Kvalitný pevný rám v teréne dopĺňajú šikovné 26-palcové kolesá s horskými plášťami so šírkou 1,95 palca, ktoré vás nenechajú v štichu ani v daždivých či blatových podmienkach. Pri brázdení terénom, no i na našich rozbitých cestách, sa taktiež bude hodiť predná odpružená vidlica. V krízových situáciách taktiež oceníš aj prítomnosť kotúčových bŕzd, na ktoré sa môžeš vždy spoľahnúť. 

samebike bicykel 2
Zdroj: Cafago

Čo sa týka pohonného ústrojenstva, model SH26-IT je vybavený elektromotorom s výkonom až 350W. Ten v spolupráci so 7 stupňovou kazetou od spoločnosti Shimano a batériou s kapacitou 8 Ah ponúka maximálnu rýchlosť 30 km/h a čisto elektrický dojazd až 35 km. V režime elektrickej dopomoci však môžeš pri optimálnej jazde vytiahnuť dojazd až na skvelých 70 km, čo bohato postačuje aj na veľkú cyklotúru. 

Elektrobajk Samebike SH26-IT už za 669,99 eur nájdeš na Cafago.com

Ak ťa elektrický bicykel Samebike SH26-IT zaujal, určite neprehliadnu aktuálne prebiehajúcu akciu na e-shope Cafago.com, odkiaľ si ho môžeš zaobstarať už za 669,99 eur. Tradične, doprava z nemeckého skladu bez cla a DPH je v tomto prípade bezplatná. Pri objednávke však nezabudni využiť zľavový kupón „CCITB“

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close