Xiaomi

Elektrické zubné kefky Oclean za tie najnižšie ceny! Tento výpredaj si nesmieš nechať ujsť

Najpopulárnejšie modely elektrických zubných kefiek a príslušenstva od spoločnosti Oclean aktuálne kúpiš za najnižšie ceny v histórii.

Valentínske výpredaje prichádzajú aj do sveta elektroniky! Neodolateľnú valentínsku akciu si tentokrát pripravil aj populárny výrobca elektrických zubných kefiek Oclean. Najnovšie zľavové tornádo zasiahlo úplne všetky produkty, pričom na stránkach výrobcu Oclean môžete využiť hneď niekoľko exkluzívnych kampaní. Medzi najatraktívnejšie určite patria samotné valentínske balíčky s výrazným cenovým zvýhodneným. Ak by ste však pokukávali aj po ďalšom príslušenstve, neváhajte využiť zľavový kupón „LOVE10“ pri objednávke elektrickej zubnej kefky a vodnej dentálnej nite, či kupón „OC20“ pri objednávke akéhokoľvek príslušenstva nad 39 USD.

Valentínsky set 2*Oclean Flow a 8 náhradnými hlavicami

oclean flow 2
Zdroj: Oclean

Najatraktívnejším valentínskym balíčkom spomedzi všetkých produktov je jednoznačne balíček dvojice cenovo dostupných elektrických zubných kefiek Oclean Flow s 8 náhradnými hlavicami v balení. Ide o cenovo najdostupnejšiu voľbu, ktorá však bohato postačuje všetkým bežným používateľom. Jej najväčšou prednosťou však nie je nízka cena, ale mimoriadne dlhá výdrž na úrovni až 180 dní (bežného používania).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
oclean flow 2
Zdroj: Oclean

Kefke však nechýbajú ani pokročilé funkcionality ako inteligentný 2-minútový časovač s 30-sekundovými intervalmi pre upozornenie používateľa či elektromotor s až 38 tisíc vibráciami za minútu. V spojení s čistiacou hlavicou s DuPont štetinami sa tak kefka stará o naozaj dokonale čistý chrup, pričom samotné čistenie je omnoho efektívnejšie a šetrnejšie ako pri bežnom čistení zubov.

Oclean X Pro Elite s bezplatným príslušenstvom

oclean x pro elite 3
Zdroj: Oclean

Ak patríte medzi náročnejších, určite neprehliadnite aktuálne jeden z technicky najpokročilejších modelov od spoločnosti Oclean, model X Pro Elite. Ide o model úplne na špičke trhu využívajúci vylepšený motorček s frekvenciou až 82 tisíc otáčok / minúta. Vysokofrekvenčné vibrácie dokážu v spolupráci s DuPont Diamond štetinami vyčistiť aj tie najzanedbávanejšie medzizubné priestory behom niekoľkých sekúnd.

oclean x pro elite 4
Zdroj: Oclean

Vysokofrekvenčný Maglev motorček však prichádza s ďalším zásadným vylepšením, čím je zníženie jeho hlučnosti na úplné minimum (iba 45 dB). Náročnejších používateľov určite potešia aj ďalšie silné stránky tohto modelu v podobe detekcie slepých a zanedbávaných zón, o ktorých informuje kefka priamo na integrovanom displeji alebo v mobilnej aplikácii.

oclean x pro elite
Zdroj: Oclean

Ani v tomto prípade nechýba zabudovaný 30-sekundový časovač, či funkcia identifikácie až 8-zón čistenia vďaka 6-osovému gyroskopu. Pokročilé technické vymoženosti si však vyžiadali svoju daň, ktorá sa odzrkadľuje na výdrži batérie. Kapacita 800 mAh totižto zabezpečuje chod po dobu 35 dní, čo však stále umožňuje cestovanie bez akýchkoľvek káblov a príslušenstva. V zvýhodnenom balení nájdete šikovnú bezdrôtovú nabíjačku a až 4 náhradné nadstavce úplne zadarmo.

Oclean W10 Water Flosser – úplne iná zubná niť

Oclean W10 Water Flosser_titulny obrazok
Zdroj: Oclean

Našim posledným tipom z najnovšieho valentínskeho výpredaja na stránkach výrobcu Oclean je vodná niť W10 Water Flosser. Ide o jednu z technicky najlepšie vybavených vodných nití na trhu, čo dokazuje až 5 režimov s rôznymi intenzitami čistenia, ktorými je vodná niť vybavená. Model W10 tak nájde využitie v celej rodine, pričom sa vďaka štvorici nadstavcov v balení prispôsobí potrebám všetkých typov používateľov.

Oclean W10 Water Flosser_hlavica_ovladanie
Zdroj: Oclean

Vodná niť je vybavená veľkou 1 400 mAh batériou a nádobkou na vodu s kapacitou 200 ml. Častého dopĺňania vody či nabíjania sa teda báť nemusíte. Pri prípadnom cestovaní a vybití však väčšinu používateľov poteší prítomnosť USB Type-C konektoru, vďaka ktorému nabijete zariadenie do pár desiatok minút a zároveň so sebou nemusíte nosiť špeciálne typy káblov. Samozrejmosťou pri takýchto zariadeniach je aj prepojenie s mobilnou aplikáciou ako aj certifikát vodotesnosti IPX7.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close