Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Elektrická kolobežka Niubility N1 s ideálnym „mestským“ dojazdom je dostupná s cenovkou, aká tu ešte nebola

Elektromobilita je jednoznačne stále populárnejšia a to najmä vo väčších mestách, tak prečo tento typ dopravy neskúsiš aj ty?

Elektrické kolobežky sú neustále rastúcim trendom, ktorý zrejme tak skoro z trhu neodíde. Pohodlný spôsob dopravy v rámci mesta bez akéhokoľvek potenia sa už nie je takou exkluzívnou záležitosťou, ako pár rokov dozadu. Stále klesajúce ceny elektrických kolobežiek majú na svedomí nové značky a nové modely, ktoré tlačia konkurentov ísť s cenou dole ako sa len dá. Jedným z takýchto výrobcov je aj značka Niubility, ktorá len nedávno priniesla na trh nový model Niubility N1 – elektrickú kolobežku, ktorá má za cieľ konkurovať overeným „tátošom“ od Xiaomi. Jej silnou stránkou je však najmä extrémne nízka cena, ktorá momentálne činí iba 186.99 eur s bezplatnou dopravou z nemeckého skladu pri využití zľavového kupónu RTN1.  

Niubility N1 za skvelú cenu nájdeš TU! PS: nezabudni na zľavový kupón

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Priamy konkurent pre kolobežky od Xiaomi

Kolobežka Niubility N1 sa radí medzi dostupnejšie a menšie kolobežky, ktoré rozhodne nie sú určené na cestovanie naprieč celým mestom. Aj napriek tomu však kolobežka spĺňa parametre, ktoré určite bohato postačujú väčšine zákazníkov, ktorí hľadajú alternatívu k mestskému bicyklu, poprípade hľadajú ideálny dopravný prostriedok na to, aby mohli dochádzať ku vlakovej stanici, či mhd. 

niubility n1 2
Zdroj: TomTop

Oporou kolobežkyv Niubility N1 je v mestských podmienkach najmä ľahký, no za to robustný hliníkový rám. Ten zaručuje dostatočnú tuhosť a nosnosť na úrovni až 120 kg, no zároveň umožňuje jednoduchý presun so zloženou kolobežkou, keďže váži iba skvelých 12 kg

niubility n1 brzdy
Zdroj: TomTop

Po technickej stránke je kolobežka vybavená už tradičným elektromotorom s výkonom 250W, ktorý nájdeme aj u väčšiny konkurencie. Ten v spriahnutí so 7,8 Ah batériou zabezpečuje maximálnu rýchlosť až 25 km/h a dojazd v rozpätí od 20 do 25 km. Pre mestské použitie to sú naozaj ideálne parametre. 

Kolobežka ďalej disponuje multifunkčným displejom na riadidlách, kde nájdeš údaje o stave batérie, rýchlosti, dojazde, či ďalšie informácie potrebné pri jazde. Na riadidlách sa zároveň nachádza klasický akcelerátor, zvonček, ako aj brzda. 

niubility n1 svetlo
Zdroj: Geekbuying

Za zmienku určite stojí, že kolobežka disponuje zadnou kotúčovou brzdou, ako aj systémom E-ABS na prednom elektromotore. Taktiež sa môžete spoľahnúť na pohodlnú jazdu vďaka 8,5-palcovým pneumatikám, či môžete počítať s predným a zadným LED svietením (aj pri brzdení). Samozrejmosťou je vstavaná protišmyková podložka, či bočný stojan. 

Niubility N1 za skvelú cenu nájdeš TU! PS: nezabudni na zľavový kupón

Elektrickú kolobežku Niubility N1 za skvelých 186.99 eur momentálne nájdeš v ponuke e-shopu TomTop.com. Za dopravu z nemeckého skladu v tomto prípade neplatíš ani cent navyše. Pre zrazenie ceny z pôvodných 238 eur však nezabudni v nákupnom košíku uplatniť zľavový kupón „RTN1“.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close