Sponzorovaný obsah

Elektrická kolobežka KUGOO G2 Pro – zatočí ti hlavu nie len maximálkou až 50 km/h ale aj šialene nízkou cenou

Jedna z najlepších elektrických kolobežiek vo svojej cenovej kategórii je momentálne dostupná v európskych skladoch za parádnu cenu.

Populárna elektrická kolobežka KUGOO G2 Pro, ktorá patrí medzi najlepšie kúsky od tohto výrobcu, získava opäť parádnu cenovku v európskom sklade. Jeden z najlepších kúskov ponúka výkon až neskutočných 800W, vďaka čomu si s kolobežkou užiješ naozaj obrovský kopec zábavy. Nechýba však poriadna dávka prvkov zvyšujúcich pohodlie a najmä bezpečnosť, ktoré sa pri takomto silnom stroji budú viac než hodiť. 

KUGOO G2 Pro už od 785,00 eur nájdeš na Geekbuying.com 

Najvyspelejší model s dychberúcimi parametrami

Elektrická kolobežka KUGOO G2 Pro sa oproti svojim súrodencom líši už na prvý pohľad. Výrobca siahol po unikátnom tzv. „nožnicovom“ dizajne celej stavby, ktoré umožňuje použitie pevných materiálov so stále vysokou flexibilitou pre hladení nerovností. Pevná stavba kolobežky aj napriek kompaktnému odpruženiu vpredu i vzadu umožňuje výnimočne vysoké zaťaženie kolobežky na úrovni až 130 kg!

kugoo g2 pro stojan
Zdroj: Youtube @Geekbuying

Popredu oproti ostatným modelom je kolobežka aj z hľadiska už vyššie spomínaného pohonného ústrojenstva. Elektromotor s výkonom až 800W umiestnený na zadnom kolese ponúka skutočne obrovský výkon na tak kompaktnú kolobežku. Výsledkom je nie len maximálna rýchlosť na úrovni až 50 km/h ale aj skvelá akcelerácia a možnosť stúpania aj do naozaj prudkých kopcov. 

kugoo g2 pro brzdy
Zdroj: Youtube @Geekbuying

Ruka v ruke s pohonom ide pochopiteľne vstavaná batéria. Tú nájdeme v útrobách masívnej spodnej podstavy so šírkou až 8-palcov. Takéto riešenie má hneď dve výhody – umožňuje vtesnanie veľkej batérie a zároveň robí jazdu na kolobežke omnoho pohodlnejšou. Výhodou modelu KUGOO G2 Pro je, že je k dispozícii hneď v dvoch prevedeniach – s 13 Ah alebo 15 Ah batériou. Od toho následne závisí aj dojazd jednotlivých verzií – 50 km v prípade 13 Ah variantu a 55 km v prípade 15 Ah modelu. 

Ako sme už uviedli na začiatku, kolobežke nechýba ani hŕstka bezpečnostných funkcií, ktoré by rozhodne pri tak výkonnej kolobežke nemali chýbať. Na mysli máme napríklad masívne kotúčové brzdy vpredu i vzadu alebo LED osvetlenie. Spomenúť treba aj ďalšie prvky ako 10-palcové pneumatiky s čiastočne off-roadovým gripom, zabudovaný stojan pre jednoduché odkladanie alebo veľký LED displej so všetkými informáciami o jazde priamo na riadidlách. 

KUGOO G2 Pro 15 Ah s kupónom „GKB809S“ už za 849,99 eur

KUGOO G2 Pro 13 Ah s kupónom „NNNKUG2P“ už za 785,00 eur

Elektrickú kolobežku KUGOO G2 Pro v oboch verziách momentálne nájdeš v luxusnej zľave na e-shope Geekbuying.com. V oboch prípadoch je k dispozícii bezplatná doprava z európskeho skladu. Vďaka nej sa nemusíš obávať poplatkov ako clo a DPH a zároveň sa môžeš tešiť rýchlemu doručeniu. 

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close