Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Elektrická kolobežka KUGOO ES2, ktorá si našla už tisícky fanúšikov, je opäť dostupná v skvelej cene

Cena overenej klasiky v podobe kolobežky KUGOO ES2 opäť klesá. Pri objednaní z poľského skladu aktuálne ušetríš nejaké to euro navyše.

Elektrické kolobežky sú v moderných mestách stále populárnejším dopravným prostriedkom. V minulosti bola ich cena natoľko premrštená, že nad ich kúpou neuvažovala väčšina bežných spotrebiteľov. V posledných dvoch rokoch sa však na trhu objavujú naozaj zaujímavé modely od overených výrobcov, ktoré určite oslovujú naozaj široké spektrum zákazníkov. Jednou z takýchto kolobežiek je aj model KUGOO ES2, ktorá ide v šľapajach svojho úspešného predchodcu. S kúpou tohto modelu s maximálkou až 25 km/h a dojazdom na úrovni 25 km určite nič nepokazíš, pričom pri jej kúpe aktuálne ušetríš desiatky eur. 

KUGOO ES2 s klasickými pneumatikami za 294,99 eur nájdeš TU

KUGOO ES2

KUGOO-ES2-elektricka kolobezka vlastnosti
Zdroj: produktová fotografia

KUGOO ES2  je kompaktná elektrická kolobežka vybavená s pneumatikami o veľkosti 8,5”, ktoré sa chvália schopnosťou tlmenia nárazov. Vďaka tomu je kolobežka ideálna aj na nie najvhodnejší povrch. Poháňaná je veľkokapacitnou batériou (36V 7.5AH), ktorú je možné nabiť približne za 4 až 6 hodín. Čerešničkou na torte je aj podpora spätného nabíjania, vďaka čomu budete môcť pomocou kolobežky nabiť napríklad svoj smartfón. Celkový dojazd kolobežky je približne 25km (pozn. redakcie: v závislosti od váhy používateľa). Maximálna nosnosť  jazdca je 100kg.

KUGOO-ES2 elektricka kolobezka brzdny system
Zdroj: produktová fotografia

Z pohľadu výkonu kolobežka ponúka 350W motor, vďaka ktorému je maximálna rýchlosť kolobežky 25km/h a maximálny sklon, ktorý zvládne “vyšliapať” je až 15 stupňov. Kolobežka je zároveň vybavená brzdovým systémom e-brake v kombinácii s kotúčovými brzdami. Čo sa vodeodolnosti týka, kolobežka obdržala certifikáciu na úrovni IPX4 (pozn. redakcie: je teda chránená voči vode striekajúcej zo všetkých smerov v množstve 10 litrov za minútu po dobu 5 minút). Váha kolobežky je 16 kilogramov, vďaka tomu je ľahko prenosnou.

kugoo es2 pneu
Zdroj: Geekbuying

Oproti svojmu predchodcovi, prešla kolobežka KUGOO ES2 naozaj veľkými dizajnovými zmenami, ktoré potešili zrejme všetkých fanúšikov značky. Prvý model nebol dizajnovým kúskom, no model ES2 sa dotiahol na konkurentov od spoločnosti Xiaomi aj po dizajnovej stránke, čo je vidieť hneď na prvý pohľad. Ďalšou skvelou novinkou je aj dostupnosť aplikácie pre váš smartfón, prostredníctvom ktorej môžete monitorovať polohu kolobežky, meniť jazdné režimy, sledovať stav batérie, či analyzovať štatistiky jazdy. 

KUGOO ES2 s klasickými pneumatikami za 294,99 eur nájdeš TU

Elektrickú kolobežku KUGOO ES2 v čiernom prevedení nájdeš momentálne v najvýhodnejšej akcii na e-shope Geekbuying.com, na ktorom pri využití zľavového kupónu „GKB220S“ zrazíš jej cenu na skutočne skvelých 294,99 eur. Samozrejmosťou je expresne rýchle, no bezplatné doručenie z poľského skladu bez akýchkoľvek poplatkov navyše ako clo, či nebodaj DPH. Poznámka redakcie: uvedená ponuka sa vzťahuje iba na model s klasickými pneumatikami .

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close