Eleglide Coozy – jedna z TOP elektrických kolobežiek s dojazdom 55km prichádza s ďalšou neodolateľnou zľavou

Obľúbený model Eleglide Coozy ponúka nie len vynikajúci dojazd, ale aj vychytávky ako smerovky či odpruženie.

eleglide coozy ilustracny
Zdroj: Youtube @Geekbuying

Jedna z najobľúbenejších kolobežiek minulého leta je opäť dostupná za cenu, ktorej jednoducho neodoláš. Populárny predajca Geekbuying.com prichádza s limitovaným zľavovým kupónom pre obľúbenú kolobežku Eleglide Coozy. Vďaka kupónu zrazíš cenu tejto kolobežky, ktorá sa pýši skvelým 55km dojazdom a ďalšími skvelými funkciami, na neskutočných 379,00 eur! Nechýba ani bezplatná doprava z poľského skladu bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov ako clo a DPH.

Kolobežka s moderným minimalistickým dizajnom ako ušitá do mesta

eleglide coozy zlozeny stav
Zdroj: Youtube @Geekbuying

Elektrická kolobežka Eleglide Coozy je už na prvý pohľad unikátny minimalistický dizajnový kúsok. Výrobca si dal záležať najmä na funkčnom dizajne s minimom rušivých prvkov. Výsledkom toho je uniformná spodná podstava s ešte širším miestom pre nohy. Kolobežka tak na pohľad pôsobí mimoriadne robustne, čo potvrdzuje aj skvelá nosnosť na úrovni až 120 kg. Nijako to však neovplyvnilo váhu a kompaktnosť kolobežky, čo určite poteší pri skladaní kolobežky a pri jej prevoze v MHD alebo aute. Priamo v tele kolobežky však nájdeme aj ďalšie vychytávky ako zabudovaný stojan, jednoduchý skladací mechanizmus, či skutočne integrovaný LED displej umiestnený na riadidlách.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
eleglide coozy mobilna aplikacia
Zdroj: Youtube @Geekbuying

Kolobežka po technickej a hardvérovej stránke ponúka taktiež špičkovú výbavu, ktorá je ideálnou voľbou do svižnej mestskej premávky. Elektromotor s výkonom 350W ponúka maximálnu rýchlosť na štandardnej úrovni 25 km/h, no pri potrebe zrýchlenia ponúka navýšený výkon pre svižnejší rozjazd, čo sa pri mestskej premávke určite hodí. Po stránke dojazdu je na tom kolobežka viac než len dobre. Vďaka integrovanej 12,5Ah batérii ponúka dojazd až 55 km na jedno nabitie. Čo určite oceníš napríklad pri dlhších trasách a výletoch po okolí.

Eleglide Coozy však vyniká aj v ďalších smeroch, pričom výrobca nezanedbal ani oblasť bezpečnosti pri jazde. Nechýba vylepšená predná odpružená vidlica pre pohodlnejšiu, no najmä bezpečnejšiu jazdu na rozbitých slovenských cestách. V núdzových situáciách sa určite zíde aj duálny brzdný systém pozostávajúci z klasickej kotúčovej brzdy a systému E-ABS výrazne skracujúci brzdnú dráhu kolobežky. Nechýba ani základná výbava ako LED osvetlenie, či naozaj dobrá vychytávka do mestského prostredia v podobe integrovaných LED smeroviek.

Elektrickú kolobežku Eleglide Coozy momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com. V rámci najnovšej kampane môžeš využiť unikátny zľavový kupón „NNNCOOZYNL“, vďaka ktorému pri nákupe ušetríš hneď niekoľko desiatok eur. S koncovou cenou iba 379,00 eur ide o naozaj výborne vybavený kúsok, ktorý rozhodne stojí za zváženie. Už tradične predajca nezabudol ani na bezplatnú dopravu z poľského skladu. Tá je nie len expresne rýchla (radovo pár pracovných dní), ale zároveň sa vďaka nej vyhneš zbytočným poplatkom ako clo alebo DPH.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre