Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Dostupná 3D tlačiareň Creality Ender-3 Max s väčšou tlačovou podstavou je aktuálne v unikátnej zľave

Overená klasika Creality Ender-3 no vo väčšom prevedení s omnoho väčšou konštrukciou? Model Ender-3 Max vypĺňa dieru v portfóliu tohto výrobcu

Spoločnosť Creality je na trhu s 3D tlačiarňami už niekoľko rokov naozaj silným hráčom. Modely od tohto výrobcu už takmer tradične atakujú konkurenciu kvôli vynikajúcemu pomeru cena / výkon. Skvelým príkladom toho je 3D tlačiareň Creality Ender-3, ktorú sme vám dávali do pozornosti už niekoľkokrát. Jedna z najpopulárnejších 3D tlačiarní je však momentálne dostupná aj v špeciálnom prevedení Max. Vďaka unikátnemu zľavovému kupónu „CEMAX“ si model Creality Ender-3 Max môžete zakúpiť na e-shope TomTop.com za naozaj bezkonkurenčnú cenu 237,15 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu

Creality Ender-3 Max za bezkonkurenčných 237,15 eur nájdete na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Creality Ender-3 Max

Tlačiareň Ender-3 Max je štandardne dodávaná ako DIY stavebnica. Jej postavenie potrvá maximálne pár desiatok minút a to aj neskúsenému 3D tlačiarovi. 

creality ender-3 max 2
Zdroj: TomTop

Ender-3 Max spája všetky osvedčené technológie do jedného vylepšeného balíku, pričom prichádza aj s výrazne väčším tlačovým priestorom. Základom je však väčšia, no stále robustná a stabilná konštrukcia s presným vretenom osi Z a V-Slot profilmi. Tlač je tak mimoriadne stabilná a nemusíte sa obávať žiadnych nežiadúcich pohybov počas tlače. 

creality ender-3 max ventilatory
Zdroj: TomTop

Oproti bežným 3D tlačiarniam je model Ender-3 Max vybavený viacerými technickými vychytávkami, ktoré určite stoja za pozornosť. Spomenieme napríklad dvojité ventilátory, ktoré zabezpečujú lepší odvod tepla, ako aj integrovanú medenú trysku. Tá zase zabezpečuje lepšiu tepelnú odolnosť aj vodivosť, ako aj rýchlejšie tavenie materiálov. Overení tlačiari určite ocenia aj možnosť vylepšenia 3D tlačiarne, ktorá má už vopred predpripravené dve pozície na prípadné vylepšenie hardvéru. 

Keďže nejde o úplne najlacnejší model na trhu, výrobca nezabudol ani na pokročilé inteligentné funkcie, ktoré sa určite budú hodiť pri tlači náročnejších projektov. Creality Ender-3 Max je vybavená senzorom filamentu, čiže tlačiareň dokáže prerušiť tlač v prípade zaregistrovania poškodeného, či chýbajúceho filamentu. Dostupná je aj funkcia automatického obnovenia tlače, napríklad práve pri vypadnutí filamentu, alebo pri výpadku elektrického prúdu. 

creality ender-3 max displej
Zdroj: TomTop

Najväčšou prednosťou modelu Max je však oproti jeho bežnému súrodencovi práve zväčšená konštrukcia, čiže zväčšený priestor na tlač. V tomto prípade umožňuje tlačiareň vytvárať projekty s maximálnymi rozmermi až 300 x 300 x 340 mm, čo je naozaj nevídaný údaj. 

Creality Ender-3 Max za bezkonkurenčných 237,15 eur nájdete na TomTop.com

3D tlačiareň Creality Ender-3 Max za skvelých 237,15 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu nájdete na e-shope TomTop.com. Pre uplatnenie zľavy však nezabudnite na zľavový kupón „CEMAX“.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close