APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Dočkáme sa ohlásenia GTA VI? Vyzerá to tak, že Rockstar Games sa pripravuje na predstavenie novej hry

Ohlásené môže byť GTA VI, Bully II ale taktiež aj sponzorstvo rapovej skupiny

Známa herná spoločnosť Rockstar Games momentálne na svojej webovej stránke hľadá záujemcu o prácu v post-produkcii, konkrétne na pozícii video editora. Ten by mal podľa ich požiadaviek dokázať zachytiť emocionálny obsah a taktiež aj vzrušenie z hry v rámci 60 sekundového formátu – traileru.

Na túto novinku upozornil prostredníctvom tweetu TheNathanNS, ktorý je známy pre Rockstar Games komunitu. Na jednej strane to môže vyzerať, že Rockstar Games hľadá niekoho, kto by vytvoril trailer v súvislosti s pridaním noviniek do GTA Online alebo Red Dead Online, avšak situácia môže byť úplne iná.

Začiatkom novembra minulého roku sa na sociálnej sieti Instagram objavil príspevok rapového zoskupenia City Morgue. V príspevku nižšie teasovali spoluprácu s Rockstarom, ktorej sa máme dočkať niekedy v priebehu leta 2020. Tento fakt môže potvrdzovať to, že čoskoro sa dočkáme novej hry z dielne Rockstaru. Najčastejšie sa v tomto smere spomína pokračovanie mega-úspešného GTA V. Okrem GTA to môže byť komunitou žiadané pokračovanie hry Bully, ktorá sa odohrávala v školskom prostredí.

https://twitter.com/Yan2295/status/1193371626798223361

Informáciu o možnom pokračovaní hry Bully potvrdil bývalý insider Yan2295, ktorý sa zaoberal leakovaním informácií z prostredia Rockstaru. Ten ešte v apríli 2017 informoval prostredníctvom tweetu, že Bully 2 sa nielenže nachádza vo vývoji, ale taktiež by mala byť nasledujúcou hrou po vydaní Red Dead Redemption II. Situácia sa však od vtedy mohla rapídne zmeniť. Podľa viacerých informácií bola Bully II vo vývoji už viackrát, avšak stále došlo k pozastaveniu vývoja z dôvodu prác na iných tituloch.

Na druhej strane, celá táto situácia s príspevkom City Morgue môže naznačovať iba zabezpečenie si sponzorstva. Rockstar Games je všeobecne známe svojimi menšími „úletmi“. Počas nich už viackrát prekvapilo verejnosť ohlásením o spolupráci a sponzorovaní oblastí, ktoré nemajú čo dočinenia s herným priemyslom.  Takýmto príkladom môže byť vytvorenie ich vlastného cyklistického tímu, ktorý aj v súčasnej dobe jazdí pod ich značkou. Bude zaujímavé sledovať, s čím príde Rockstar Games v najbližšej dobe.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close