SpravodajstvoWindows

Dobrý a pri tom tak jednoduchý nápad, Microsoft Garage predstavil nový projekt “Email Insights”

V rámci Microsoft Garage začiatkom týždňa bol predstavený nový a pritom veľmi jednoduchý projekt – „Email Insights“. Na prvý pohľad sa jedná o veľmi triviálnu funkcionalitu, ale pri hlbšom skúmaní zistíte, že súčasné riešenie nie je skutočne dotiahnuté do konca – vyhľadávanie e-mailov a zoraďovanie výsledkov.

„Jedna z motivácií pre vývoj Email Insights bol fakt, že emailové vyhľadávanie dnes ďaleko zaostáva za webových vyhľadávaním. Používateľ musí vyhľadať e-mail podľa kľúčových slov a skrolovať výsledkami nižšie, aby našiel nepolapiteľný e-mail. Ďalej si musí pamätať kľúčové slová v e-mailoch či  hláskovať mená ľudí, aby sa dostal k požadovaným e-mailom…“

Projekt ako už asi správne tušíte je primárne zameraný na vyhľadávanie potrebných informácií v pošte, ktoré by sa malo približovať k webovému. Čo viedlo k vytvoreniu unikátnej aplikácie so sústredením na prehľadávanie e-mailov založenom na fungovaní iného algoritmu, ktorý by mal dopomôcť k relevantnejším výsledkom.

Zdroj: Email Insights

Ak by ste chceli danú novinku vyskúšať, tak je to možné v rámci testovania aplikácie, ku ktorej môžete získať prístup cez webstránku emailinsightsapp.azurewebsites.net.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close