Dexter: Original Sin sa dostane na obrazovky našich televízorov. Pozrieť si ho budeš môcť na tejto platforme

Streamovacia služba SkyShowtime oznámila prípravu prequelu Dexter: Original Sin. Ten nás zavedie do mladosti sériového vraha.

Dexter sa vracia v prequeli jedného z najpopulárnejších seriálov.
Zdroj: RUBIKON Public Relations, s.r.o. / SkyShowtime

Možno aj ty poznáš kultový seriál Dexter, ktorý odštartoval v roku 2006 a v ôsmich sériách nám ponúkol jedinečný pohľad do mysle sériového vraha.  

Dexter Morgan je expertným vyšetrovateľom podľa stôp krvi, no pred svetom a hlavne svojimi kolegami skrýva temné tajomstvo. Je sériovým vrahom, pričom k vykonávaniu týchto zločincov ho vedie neprekonateľná telesná potreba. Dexter ale nechce svojimi impulzmi zraňovať nevinných, preto svoje nutkania obracia na tých najhorších zločincov.  

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Seriál Dexter uchvátil divákov svojou jedinečnosťou a rýchlo sa stal jedným z najuznávanejších seriálov v americkej televízii a aj na svete. Odniesol si viacero nominácií na cenu Emmy a Zlatý glóbus za najlepší televízny dramatický seriál. Zároveň získal aj prestížne ocenenie Peabody Award v roku 2008.  

Dexter sa vracia v prequeli jedného z najpopulárnejších seriálov.
Zdroj: RUBIKON Public Relations, s.r.o. / SkyShowtime

Dexter: Original Sin mieri na SkyShowtime 

Streamovacia služba SkyShowtime oznamuje, že sa do ponuky dostane dlho očakávaný prequel seriálu Dexter. Dexter: Original Sin bude sledovať obľúbeného sériového vraha v roku 1991, kedy sa menil zo študenta na zabijaka, ktorého si obľúbili milióny divákov.

Mladý Dexter bojuje so svojou temnou povahou, no keď už jeho krvilačné pudy nemožno viac ignorovať, musí sa naučiť, ako ich ovládnuť.

“Pod vedením svojho otca Harryho (Slater) si mladý Dexter osvojí kódex, ktorý je navrhnutý tak, aby mu pomohol nájsť a zabiť ľudí, ktorí si zaslúžia byť eliminovaní zo spoločnosti. Nesmie sa ale dostať do hľadáčika policajných orgánov. Toto je pre mladého Dextera mimoriadna výzva, pretože začína forenznú stáž na oddelení mestskej polície v Miami,” píše SkyShowtime.

Kto stvárni postavu mladého Dextera?  

V pôvodnom seriáli hral sériového vraha s pocitom spravodlivosti nezabudnuteľný Michael C. Hall, ktorý sa pravdepodobne už navždy bude spájať s touto postavou. Hall sa do postavy dostal opäť v pokračovaní Dexter: New Blood. Toto pokračovanie sa odohráva 10 rokov po pôvodnom seriáli.  

Dexter sa vracia v prequeli jedného z najpopulárnejších seriálov.
Zdroj: RUBIKON Public Relations, s.r.o. / SkyShowtime

Dexter: Original Sin ale zachytáva udalosti pred pôvodným seriálom, čo znamená, že Hall by nebol pre postavu mladého Dextera najlepšou voľbou, hoci mnohí si na tomto poste nevedia predstaviť nikoho iného.  

V seriáli Dexter: Original Sin stvárni postavu mladého a stále sa učiaceho vraha Patrick Gibson. Toho môžete poznať napríklad zo Shadow and Bone. Dexterovho adoptívneho otca, ktorý mu pomôže kontrolovať svoje temné pudy, stvárni držiteľ zlatého glóbusu Christian Slater. Objaví sa aj mladšia Debra Morgan, Dexterova sestra, ktorú zahrá Molly Brown.  

“Slater je držiteľom Zlatého glóbusu a ceny Critics Choice spolu s viacerými nomináciami za rolu v seriáli Mr. Robot. Medzi jeho ďalšie ocenenia patrí nominácia na ocenenie Critics Choice za Dr. Death a roly v Dirty John a Nymphomaniac alebo v kultových klasikách True Romance a Heathers. Slater momentálne hrá v režijnom debute Jerryho Seinfelda s názvom Unfrosted a v seriáli The Spiderwick Chronicles. Najbližšie si zahrá v Blink Twice, režijnom debute Zoe Kravitz,” píše SkyShowtime.

Seriál odvysiela na streamovacej službe SkyShowtime 

Seriál Dexter: Original Sin je momentálne v štádiu produkcie, no odvysiela na platforme SkyShowtime, ktorá je dostupná pre mobilné zariadenia a smart televízory. Pokiaľ ešte nemáš predplatné tejto služby, Štandardné predplatné s reklamami ťa vyjde na 4,99€. Ak však chceš lepší zážitok a nenecháš sa rušiť reklamami, Štandardné Plus predplatné je práve pre teba a môžeš ho mať už za 7,99€.  

Dexter: Original Sin je návrat do sveta, ktorý pripútal k obrazovkám milióny ľudí po celom svete. Nenechaj si ani ty ujsť hádam tú najdôležitejšiu kapitolu z Dexterovho života. Staneš sa divákom zrodu človeka, ktorým bol Dexter v pôvodnom seriáli. Ak si nevidel ani pôvodného Dextera a zaujal ťa jeho príbeh, všetky série pôvodného seriálu sú už dostupné na SkyShowtime. Spoločnosť sa zatiaľ nevyjadrila, kedy bude mať seriál Dexter: Original Sin premiéru. Natáčanie sa však začalo 5. júna, čo znamená, že si ešte pravdepodobne niekoľko mesiacov počkáme. Zatiaľ si však čakanie môžeš spríjemniť týmito novinkami, ktoré mieria na Netflix.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre