SpravodajstvoXiaomi

Ďalšia kľúčová vlastnosť zariadenia Xiaomi Mi Mix 4 je prezradená

Najnovšie správy o smartfóne Xiaomi Mi Mix 4 hovoria, že smartfón bude vybavený displejom so zobrazovacou frekvenciou 90H a 108MP kamerou.

Približne týždne dozadu sa dostali na povrch informácie, že smartfón Xiaomi Mi Mix 4 bude pravdepodobne predstavený ešte v tomto mesiaci, konkrétne 24. septembra. Tak isto sa hovorilo o tom, že zariadenie bude vybavené 5G modemom a bol spomínaný aj fotoaparát s vysokým rozlíšením.

90Hz obrazovka je len čerešničkou na torte

Portál Gizmochina.com  prišiel  pred niekoľkými chvíľami s informáciami, ktoré bližšie približujú špecifikácie smartfónu. Mi Mix 4 má byť smartfónom, ktorý prinesie inovácie na viacerých frontoch. Jedným z nich je aj displej. Portál píše, že smartfón ponúkne obrazovku s podporou zobrazovacej frekvencie 90Hz. Zároveň sa hovorí, že telefón bude vybavený “Waterfall” displejom s rozlíšením 2K. Podstata Waterfall displeja je v tom, že je po bokoch zahnutý. Vo výsledku by tak obsah mal opticky “pretekať”.

Okrem displeja najnovšie informácie hovoria, že telefón bude vybavený 108-megapixelovým snímačom od spoločnosti Samsung. Len pre zaujímavosť, samotný CEO spoločnosti, Lin Bin, nedávno potvrdil, že pracujú na smartfóne so 108-megapixelovou kamerou. Preto je vysoko pravdepodobné, že narážal práve na smartfón Mi Mix 4. Dávalo by to logiku, vrátane najnovších správ, ktoré sa dostali na povrch.

Z pohľadu hardwaru by mal byť smartfón vybavený procesorom Qualcomm Snapdragon 855 Plus v kombinácii so 12GB RAM a 1TB úložným priestorom.

Mimochodom, smartfón bude podľa všetkého vybavený aj technológiou Mi Turbo Charge, ktorú spoločnosť Xiaomi v priebehu dnešného dňa predstavila.

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close