Ďalší výpredaj elektrických zubných kefiek Oclean je tu! Nenechaj si ujsť zľavy na tie najpopulárnejšie produkty

Modelový rad elektrických zubných kefiek sa rozrastá o ďalšiu atraktívnu kefku Oclean XS, ktorá zaujme najmodernejšími technológiami.

oclean xs ilustracny
Zdroj: Oclean

Populárny výrobca elektrických zubných kefiek Oclean prichádza s ďalším atraktívnym výpredajom, ktorý si rozhodne nesmieš nechať ujsť. Na zozname najnovších zliav sa objavila jedna z najlepších a najpopulárnejších zubných kefiek od tohto výrobcu, ako aj úplná novinka Oclean XS. Populárnu high-end kefku Oclean X Pro Elite ako aj nový model Oclean XS si v rámci marcových výpredajov môžeš zakúpiť za skutočne nízku cenu už od 18. marca. Pri nákupe však určite nezaháľaj, pretože výpredaje potrvajú iba do 26. marca! Už tradične nechýba ani bezplatná doprava, tentokrát z poľského skladu, vďaka ktorej sa vyhneš aj dodatočným poplatkom ako clo alebo DPH! 

Oclean XS

oclean xs vodotesnost
Zdroj: Oclean

Cieľom novej elektrickej kefky Oclean XS je ponúknuť high-end technológie a nové funkcionality za rozumnú cenu. Zaujať by mala najmä nadšencov najmodernejších technológií, ako aj milovníkov hladkého a špičkového dizajnu. Základom kefky je Maglev motorček s až 80 tisíc otáčkami za minútu. Spoločne s overenými DuPont štetinami si tak vysokofrekvenčný motorček poradí aj s tými najjemnejšími nečistotami.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
oclean xs displej 2
Zdroj: Oclean

Kefka však z „hardvérového“ hľadiska poteší aj mimoriadne nízkou hlučnosťou, či skvelou výdrže batérie na jedno nabitie. Oclean XS je totižto vybavená mimoriadne veľkou batériou poskytujúcou výdrž na úrovni až 60 dní bežného umývania. Na dvojmesačnú výdrž pritom stačí kefku umiestniť na nabíjaciu stanicu iba na skvelé 3 hodiny. S nabíjaním kefky sa tak prakticky nemusíš vôbec zaoberať.

oclean xs displej
Zdroj: Oclean

Modernizáciou oproti ostatným modelom prešiel integrovaný displej, ktorý informuje o aktuálne zvolenom režime, čase umývania či zanedbávaných zónach. Mladších používateľov určite potešia aj reakcie samotnej kefky v podobe emotikonov, ktorými chce kefka povzbudiť používateľov pre dosiahnutie lepších výsledkov pri umývaní zubov.

oclean xs balenie
Zdroj: Oclean

Kefka ponúka viacero režimov čistenia a intenzity, čím je dokonalou voľbou aj pre ľudí trápiacich sa s krvácaním ďasien a pod.. K dispozícii je až 5 čistiacich režimov, pričom každý z nich umožňuje nastavenie až 5 rôznych intenzít. Z dostupných režimov si tak vyberú naozaj všetky typy používateľov.

Oclean X Pro Elite

oclean x pro elite 4
Zdroj: Oclean

Ako už napovedá jej samotný názov, elektrická zubná kefka Oclean X Pro Elite patrí medzi technicky najvyspelejšie modely od tohto výrobcu. Vybavená je najmodernejším Maglev motorčekom s frekvenciou až 82-tisíc otáčok za minútu. Výkonný motorček dopĺňajú štetiny DuPont Diamond, ktoré dokonale vyčistia aj tie najzanedbávanejšie miesta. Aj v tomto prípade môžeme hovoriť o mimoriadne nízkej hlučnosti na úrovni iba skvelých 45 dB.

oclean x pro elite 3
Zdroj: Oclean

Pre dokonalú čistotu chrupu je taktiež k dispozícií 6-osový gyroskop identifikujúci až 8 jednotlivých zón. Kefka tak počas umývania dokáže sama identifikovať a upozorniť na zanedbávané a slepé zóny. O výsledkoch čistenia pritom kefka informuje či už priamo na integrovanom displeji, ako aj v šikovnej mobilnej aplikácii, s ktorou sa dá kefka spárovať.

oclean x pro elite
Zdroj: Oclean

Nechýba inteligentný 30-sekundový časovač ako aj viacero predvolených režimov a intenzít čistenia, z ktorých si vyberú všetci používatelia. Po stránke výdrže je na tom kefka o čosi horšie ako model Oclean XS, za čo môže o čosi výkonnejší hardvér. Výdrž na úrovni 35 dní na jedno nabitie je však stále mimoriadne prívetivý údaj, za ktorý by sa nehanbila väčšina high-end konkurencie.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre