Dajte svojmu smartfónu svieži vzhľad a stiahnite si tapety z nového Mi MIX 4 už dnes!

Stiahnite si tapety z prémiového Mi MIX 4 do vášho smartfónu už dnes a prineste mu prémiový vzhľad v novom kabáte. Dostupné sú už teraz.

Mi MIX 4 kamera
Zdroj: Xiaomi

Nový prémiový smartfón od spoločnosti Xiaomi neprináša len revolúciu v oblasti smartfónov na trhu, ale i nádherné tapety. Tie dokážu vášmu smartfónu priniesť prémiový vzhľad a ak hľadáte spôsob, ako osviežiť svoj starší smartfón novým dizajnom, pozrite sa na tieto nové tapety z predstaveného Mi MIX 4. Tie síce zatiaľ nie sú oficiálne dostupné prostredníctvom aplikácie Motívy. No na internete sa pohybujú už teraz vďaka portálu Xiaomiadictos.com.

Elegantné tapety dostupné na stiahnutie do akéhokoľvek Xiaomi, Redmi či Poco

S každým smartfónom, ktorý vyčnieva z bežného radu smartfónov, prichádzajú na verejnosť i nové tapety určené špeciálne pre konkrétne zariadenie. Rovnaký osud postihol i Mi MIX 4, ktorý je so svojou selfie kamerou pod displejom či špičkovým čipsetom Snapdragon 888+ naozaj výnimočným zariadením spoločnosti.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Už teraz si môžete stiahnuť až deväť tapiet, ktoré kombinujú tmavé i svetlé farby. Všetky z nich sú vo FHD+ kvalite, nemusíte sa teda báť nekvalitného prevedenia. Nižšie vám prinášame pohľad na niektoré z nich.

Tieto, no i ďalšie iné sú k dispozícii na stiahnutie

Ak sa vám zapáčila niektorá z týchto tapiet alebo ste len zvedaví, aké ďalšie sú v ponuke, stiahnuť si ich môžete z tohto odkazu. Nesťahujte si však náhľady, ktoré sa nachádzajú vyššie, pretože nie sú v dostatočnej kvalite a v súbore na stiahnutie ich nájdete optimalizované pre smartfóny.

Niektoré z nich sú v tmavých tónoch, ak teda hľadáte tapetu pre váš smartfón s AMOLED displejom a vaším zámerom je úspora batérie, tieto tmavé tapety sú pre vás ako stvorené. Jednoduché línie sú elegantné a vhodné pre každý smartfón.

Súbor ZIP má veľkosť len 4MB a otvoriť ho môžete prostredníctvom Správcu súborov vo vašom Xiaomi, Redmi či Poco smartfóne. Po rozbalení sa vám zobrazia všetky tapety, ktoré sú pripravené na používanie. Nastavíte si ich jednoducho i prostredníctvom vašej galérie.

Vybrali ste si niektorú tapetu z ponuky? A akú tapetu využívate vo vašom smartfóne aktuálne? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre