Creality Falcon2 – nový kráľ medzi 20W laserovými gravírovačkami prichádza s parádnou cenovkou

Novinka Creality Falcon2 prichádza s viacerými vychytávkami, ktoré by sme u konkurencie hľadali naozaj ťažko.

creality falcon2 ilustracny
Zdroj: Creality

Na trh prichádza nový kráľ domácich laserových gravírovačiek. Spoločnosť Creality prináša na trh novinku v podobe modelu Creality Falcon2, ktorá sa pýši výkonom laserového modulu až 22W a unikátnymi funkcionalitami a skvelou hardvérovou výbavou. Nový bezpečnejší, inteligentnejší a výkonnejší model od populárneho výrobcu zároveň okamžite prichádza v luxusnom počiatočnom výpredaji, ktorý rozhodne stojí za pozornosť. Pri využití časovo obmedzeného bleskového výpredaja a zľavového kupónu „Falcon50“ totižto môžeš ušetriť hneď desiatky eur. Nechýba ani bezplatná doprava z európskeho skladu bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov.

vypredaj creality
Zdroj: Creality

Creality Falcon2 – bezpečnejšia, inteligentnejšia a výkonnejšia

creality falcon2 sach
Zdroj: Creality

Nový model Creality Falcon2 využíva najmodernejšiu technológiu kompresie samotného laseru s názvom FAC. Vďaka štvorici 6W laserových diód tak pri kompresii dochádza ku navýšeniu celkového výkonu gravírovačky až na bezkonkurenčných 22W. Gravírovačka si tak hravo poradí s precíznym gravírovaním do akýchkoľvek materiálov. Problém jej nerobí ani hladký rez materiálov ako 15 mm drevo na jeden ťah, 10 mm čierny akryl na jeden ťah, či dokonca 0,05 mm nehrdzavejúca oceľ.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
creality falcon2
Zdroj: Creality

Výrobca si, samozrejme, dal záležať aj na ďalších aspektoch, pričom medzi najatraktívnejšie parametre gravírovačky patrí práve jej rýchlosť. Maximálna rýchlosť gravírovania na úrovni až 25 000 mm/min ponúka úplne nové možnosti aj pri náročnejších projektoch. Oproti bežným gravírovačkám je rýchlosť gravírovania dvojnásobná, čo je už naozaj citeľný rozdiel. Pri bežných domácich projektoch tak pri gravírovačke nestráviš niekoľko minút, ale maximálne pár desiatok sekúnd.

creality falcon2 farebne gravirovanie
Zdroj: Creality

Skúsenejších gravírovačov určite potešia aj ďalšie vychytávky, napríklad taká integrácia technológie Air Assist. Tá dopomáha pri gravírovaní a aktívne zbavuje priestor pri laserovom module, či už od nečistôt alebo vznikajúceho dymu. Výkon modulu je pritom možné nastavovať ručne, no výhodou je aj automatická kontrola výkonu cez program LightBurn na počítači alebo laptope. Skúsenejších určite poteší aj vylepšená a najmä stabilnejšia hliníková konštrukcia s odolnejšími podložkami na nožičkách ako aj interné vedenie všetkej kabeláže.

Výhodou najnovšieho modelu je aj široká kompatibilita s existujúcimi softvérovými nástrojmi, podpora offline gravírovania z pripojených úložných zariadení, či jednoduché zloženie behom pár desiatok minút. Nechýba ani niekoľko stupňová ochrana pred akýmikoľvek možnými nástrahami, ktoré sa pri gravírovaní a rezaní materiálov môžu vyskytnúť. Pri behu gravírovačky je aktívny aj niekoľko stupňový monitoring, či už samotnej laserovej šošovky ako aj monitoring cirkulácie vzduchu a monitoring možného vzniku požiaru.

Laserová gravírovačka Creality Falcon2 je dostupná priamo na oficiálnych stránkach výrobcu. Pre využitie počiatočnej zľavy a zrazenie cenovky však pri nákupe nezabudni uplatniť zľavový kupón „Falcon50“. Produkt je dodávaný z európskeho skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Nemusíš sa teda obávať dodatočných nepríjemností vo forme cla alebo DPH.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre