Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Creality Ender-3X – vylepšená verzia jednej z cenovo najdostupnejších 3D tlačiarní zaujme vylepšeniami, no najmä cenovkou

Jednu z najobľúbenejších začiatočníckych 3D tlačiarní od výrobcu Creality momentálne kúpiš v neodolateľnom bleskovom výpredaji.

3D tlačiareň Creality Ender-3X patrí medzi najlepšie a najobľúbenejšie 3D tlačiarne pre začiatočníkov, ktorí sa chcú ponoriť do tohto sveta. Jej zloženie je nenáročné a aj úplnému amatérovi zaberie pár minút, pričom podobne intuitívne je aj následné ovládanie tlačiarne. Tlačiareň je zároveň mimoriadne cenovo dostupná, čo je pre úplných začiatočníkov naozaj veľké plus. Aj napriek nízkej cene však táto domáca zábavka ponúka niekoľko špičkových technológií, ktoré jej môžu závidieť aj násobne drahšie modely. 

Creality Ender-3X už za skvelých 132,59 eur nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Creality Ender-3X – najlepšia alternatíva pre začiatočníkov

creality ender-3x
Zdroj: Cafago

Model Creality Ender-3X je podobne ako bežný overený model Ender 3 postavený na konštrukcii z hliníkových profilov, ktoré zabezpečujú dostatočnú tuhosť aj počas tlače, no zároveň sú mimoriadne ľahké, čo sa určite bude hodiť pri manipulácii s tlačiarňou. Samotná tlačiareň je dodávaná ako DIY stavebnica, takže so zložením nebude mať problém ani úplný amatér. Zloženie skladačky pritom pozostáva iba zo 4 krokov a zaberie doslova iba pár minút. 

creality ender 3 2
Zdroj: Cafago

Tlačiareň je vybavená tlačovou podstavou s rozmermi až 220 x 220 mm s maximálnou výškou výtlačku 250 mm. Samotná podstava ponúka možnosť osadenia vyhrievanej podložky (až 110°C) zo skla, ktorú je možné umiestniť na vrch klasickej kovovej vyhrievanej podložky. Sklenená podložka je vhodnejšou alternatívou najmä pri využívaní materiálov, ktoré sú náchylné na prilepenie na tlačovú podstavu. 

Čo sa týka ďalších technických špecifikácií tlačiarne, je vybavená kvalitným extrudérom MK10 s priemerom 0,4 mm, ktorý umožňuje tlač z takmer akéhokoľvek materiálu s priemerom 1,75 mm. Presnosť tlače je pritom na úrovni zhruba 0,1 mm, čo je viac než len postačujúce aj na náročnejšie a detailnejšie projekty. Tie je pritom možné poslať do tlačiarne či už priamo z počítača, ale aj prostredníctvom SD karty.

Creality Ender-3X už za skvelých 132,59 eur nájdeš na Cafago.com

3D tlačiareň Creality Ender-3X momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej akcii na e-shope Cafago.com už za 132,59 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu. Doprava v tomto prípade zaberie iba maximálne 5 dní od spracovania objednávky, pričom sa nemusíš obávať žiadnych dodatočných poplatkov ako clo alebo DPH

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close