Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Creality CR-6 SE – špičková 3D tlačiareň aj pre pokročilých s modulárnym dizajnom a skvelou cenou

Nový modulárny dizajn, inteligentné vyrovnávanie, či spoľahlivé technológie, ktoré by ste pri tak dostupnej 3D tlačiarni jednoducho nečakali.

Spoločnosť Creality je na trhu s 3D tlačiarňami už akousi overenou klasikou. Jej modely sú častokrát spojením kvalitných a overených technológií za dostupnú cenu. Tlačiarne tohto výrobcu sú však v našich končinách o čosi drahšie, ako v zahraničí, čo je samozrejme logické. Vďaka spolupráci so zahraničným e-shopom TomTop.com vám však dnes prinášame unikátnu možnosť, ako môžete vy, ako aj iní milovníci 3D tlače, ušetriť nemalé peniaze. Špičkový model pokročilej tlačiarne Creality CR-6 SE sa totižto v našich končinách predáva za zhruba 360 eur a vyššie. Vďaka aktuálnej akcii a zľavovému kupónu však môžete pri kúpe tejto 3D tlačiarne ušetriť až 90 eur, keďže s využitím kupónu „CR6DEAL na TomTop.com bude cena tlačiarne Creality CR-6 SE iba 271,15 eur. Malým predvianočným bonusom je aj bezplatné a expresne rýchle doručenie z nemeckého skladu. 

Creality CR-6 SE za 271,15 eur nájdeš na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Modulárny dizajn

Nový model Creality CR-6 SE je prvou 3D tlačiarňou, ktorej vývoj spoločnosť financovala z crowdfundingu. Vďaka blízkemu kontaktu so svojimi fanúšikmi a zákazníkmi sa tak do tlačiarne dostali naozaj špičkové technológie, ktoré by sme pri takejto cenovke nečakali. Jednou z nich je aj modulárny hotend dizajn s vylepšenými ventilátormi, či možnosťou výmeny jednotlivých komponentov omnoho jednoduchšie. 

creality cr-6 se
Zdroj: Cafago

Automatické inteligentné vyrovnávanie

Kameňom úrazu pri lacnejších 3D tlačiarňach je nutnosť neustáleho vyrovnávania úrovne platformy. Najnovšie technológie od spoločnosti Creality však túto nutnosť úplne odstraňujú, keďže nový model prichádza s automatickým inteligentným vyrovnávaním tlačovej platformy. Znižuje sa tým chybovosť tlače zatiaľ čo sa zvyšuje jej kvalita.

creality cr-6 se 2
Zdroj: Cafago

Pokročilejšie technológie

Novinkou sú aj nový spoľahlivý extrudér s rovnomernejšou a rýchlejšou extrúziou, či páka na jednoduchšie doplňovanie filamentu. Ďalšími novinkami sú aj širší základ a kvalitnejšie hliníkové profily, ktoré spoločne s duálnymi osami Z zaisťujú nižšie vibrácie a väčšiu stabilitu počas tlače. 

creality cr-6 se displej
Zdroj: Cafago

Väčšia úspešnosť pri tlači

Poslednou zásadnou novinkou je nový fotoelektrický senzor filamentu, ktorý neustále sleduje jeho vyčerpanie či zlomenie. Ak takáto situácia nastane, tlačiareň okamžite pozastaví tlač a po doplnení nového filamentu začne tlačiť presne v bode, kde došlo ku zosnímaniu chyby filamentu. 

creality cr-6 se senzor
Zdroj: Cafago

Ďalšie výhody 3D tlačiarne Creality CR-6 SE

  • Vylepšený 4,3-palcový dotykový displej s jednoduchým ovládaním
  • Ľahká manipulácia s tlačiarňou a ľahká konštrukcia
  • Podložka z karborundového skla
  • Maximálna veľkosť výtlačkov až 235 x 235 x 250 mm 
  • Rýchlosť tlače 100 mm/s
  • Priemer filamentu 1,75 mm
  • Podpora štandardných tlačových materiálov ako PLA, ABS, PETG, TPU, Wood

Creality CR-6 SE za 271,15 eur nájdeš na TomTop.com

3D tlačiareň Creality CR-6 SE nájdete momentálne v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope TomTop.com, ktorý ju ponúka už za 271,15 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu. Pre zníženie ceny však nezabudnite uplatniť zľavový kupón „CR6DEAL.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close