Čo nového príde na Netflix? Pripravte sa, na obrazovky v týchto dňoch dorazia tieto novinky!

Na svoje si tentokrát prídu hlavne fanúšikovia krimi a Sci-fi.

Aké novinky dorazia na Netflix tento týždeň?
Zdroj: YouTube (Netflix), Wikimedia, Úprava: Vosveteit.sk

Čo nového na Netflixe? Spoločnosť nespí ani tento týždeň a prináša nám niekoľko kvalitných titulov. Ak patríte medzi fanúšikov seriálov z krimi prostredia, rezervujte si hlavne piatok, pretože vychádza dlho očakávaná novinka, inšpirovaná skutočným príbehom. Tešiť sa môžete aj na zvláštnu sci-fi komédiu od známeho francúzskeho režiséra. O tom, čo nás tento týždeň čaká na Netflixe sa viac dozviete nižšie. Na filmy nižšie upozornil portál whats-on-netflix.com.

Sprievodca prežitím v New Yorku

Tento film nepochádza priamo z dielne Netflixu. Má už tri roky a v čase svojho vydania vyvolal naozaj zmiešané reakcie. Kritici tento film nenávideli, no diváci si ho obľúbili. Tešiť sa môžete hlavne na perfektné herecké výkony a dej, ktorý vás chytí za srdce.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Film zachytáva osudy niekoľkých ľudí, ktoré sa zapletú dokopy počas jednej z ťažkých zím v New Yorku. Dej je mnohými opisovaný ako realistický s jemnou dávkou optimizmu a nádeje, čo dokopy vytvára zvláštnu atmosféru, ktorú inde nenájdete. Do ponuky Netflixu sa film dostáva už dnes, 9. februára.

BigBug

Film, ktorý rozhodne nie je pre každého. Sci-fi komédia, ktorá hraničí y jemným bizárom nás prenesie do roku 2045, kedy umelá inteligencia odvádza väčšinu ľudskej práce. Ako to už v sci-fi filmoch býva, roboti sa búria a dej sa môže začať. Za filmom BigBug stojí francúzsky režisér Jean-Pierre Jeunet, ktorý sa preslávil filmami Delikatesy, Amélia z MontmartruPríliš dlhé zásnuby.

Do ponuky Netflixu sa táto sci-fi novinka dostane v piatok, 11. februára. A už podľa traileru usudzujeme, že tento film bude jedným z tých zaujímavejších počinov tohto roka.

Inventing Anna

V piatok sa tiež objaví aj dlho očakávaná krimi novinka, miniséria Inventing Anna. V nej budeme môcť sledovať fascinujúci príbeh skutočnej podvodníčky, Anny Sorokin. Tá vystupovala medzi rokmi 2013 a 2017 ako fiktívna nemecká dedička Anna Delvey. Pomocou falošnej identity následne zvádzala bohaté známosti, no ruky preč nedávala ani od bankových podvodov.

Zaujímavosťou je, že Netflix zaplatil Sorokinovej 140-tisíc za možnosť vytvoriť seriál, no tieto peniaze boli zadržané bankami, ktoré počas svojho pôsobenia podviedla. Spoločnosť sa s podvodníčkou dohodla, že ďalšie platby bude posielať na iný účet. Aj tieto detaily z prípravy seriálu nasvedčujú, že miniséria Inventing Anna môže byť hitom tohto roka.

Anna Sorokin sa okrem iného vyjadrila, že seriál pozerať nebude, pretože sa jej nepáči, keď sa niekto vŕta v jej osobnosti. Pre nás ostatných sa jej príbeh odštartuje už 13. februára.

Láska vlny prenáša

10. februára sa v ponuke Netflixu objaví aj športová dráma Láska vlny prenáša. Dej filmu sa točí okolo mladého dievčaťa z bohatej rodiny, ktorá počas svojho pobytu stretáva svoju prvú lásku – inštruktora kitesurfingu. Ide o film, ktorý pripravujú naši susedia, Poliaci, v spolupráci s Netflixom. Táto romantická komédia je ideálnym výberom na valentínsky večer.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre