SpravodajstvoWindows

Cloudová nástenka vo Windows 10 konečne prichádza, objavila sa v najnovších Insider buildoch

O cloudovej nástenke v operačnom systéme Windows 10 sme počuli už veľa informácií. Cloudová nástenka mala do systému doraziť už v aktualizácii Fall Creators Update, no Microsoft dátum dostupnosti o niečo posunul a dočkáme sa jej zrejme až v ďalšej veľkej aktualizácii Redstone 4.

Vďaka cloudovej nástenke dokážete rýchlo a jednoducho kopírovať linky/text z jedného Windows 10 zariadenia na druhé. Súčasťou tejto nástenky má byť funkcia Microsoft Graph.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: windowslatest.com

V najnovších Skip Ahead Insider buildoch sa ale cloudová nástenka už objavila. Insideri si novú nástenku všimli len pred pár dňami a podľa najnovších informácií zatiaľ neobsahuje funkciu Microsoft Graph a je iba v počiatočnom štádiu vývoja.

Zdroj: windowslatest.com

Insideri môžu cloudovú nástenku otvoriť pomocou klávesovej skratky Windows tlačidlo + V. Samotné okno cloudovej nástenky samozrejme dokážete otvoriť aj použitím dotykovej klávesnice. Cloudová nástenka vo Windowse je zatiaľ na úrovni univerzálnej nástenky od Applu, no v budúcnosti by jej možnosti mali rozšíriť.

Zdroj: windowslatest.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close