APLIKÁCIE A HRYNávody

Chcete mať kvalitnejšie fotografie zo svojho smartfónu? Záleží aj na aplikácii, ktorú použijete!

Google Camera poslúži pre kvalitnejšie fotografie v našom smartfóne, ktoré by sme klasickou aplikáciou nevedeli vykúzliť.

V posledných rokoch sa rozšíril trend fotografovania smartfónom, k čomu prispeli aj čoraz lepšie kamery v zariadeniach. Dnešné nové smartfóny sa už takmer dokážu vyrovnať klasickým kamerám a tento priemysel sa posúva čoraz viac vpred. K tomu, aby sme dokázali tvoriť vydarené fotografie však nestačí, aby sme si kúpili smartfón s dobrým hardvérom. Veľkú súčasť na dobrých snímkach má aj softvér, keďže to už dnes nie je všetko len o megapixeloch kamery. A ak chcete fotiť lepšie snímky svojím smartfónom, mali by ste si dobre zvoliť aj aplikáciu, prostredníctvom ktorej snímky tvoríte. Ako teda na lepšie výsledky kamery smartfónu? Odpoveď nám prináša komunita xiaomiui.

Lepšie fotografie zo smartfónu? Poslúži nám k tomu aplikácia!

Ani ten najlepší fotograf nedokáže zachrániť to, kde má aplikácia pre vytváranie snímok nedostatky. Rovnako aj z horšej kamery dokáže tá správna aplikácia spraviť lepšie fotografie. Väčšina výrobcov si totiž do svojich smartfónov prinášajú vlastné aplikácie pre snímanie fotografií. Tie majú zvyčajne rôzne vlastnosti a niektoré dokážu upravovať farby, iné majú zasa lepší nočný režim a ďalšie si zasa lepšie poradia s videami. Ak by sme však chceli smartfón, ktorý má aplikáciu s úplne všetkými možnosťami úplne prepracovanú, asi by sme strávili veľa času hľadaním.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Určite ste však už počuli o aplikácii s názvom Google Camera, ktorú poznáme aj pod názvom GCam. Fanúšikovia mobilnej fotografie častokrát preferujú práve túto aplikáciu a my vám povieme prečo. Najskôr si však povieme, čo je Google Camera a prečo ju výrobcovia neuvádzajú primárne do svojich zariadení. Pri kúpe smartfónu ju totiž nájdeme len v smartfónoch Google Pixel. Práve pre tieto smartfóny spoločnosť Google vyvíja svoju aplikáciu pre snímanie fotografií a je obrovská škoda, že nepracuje aj na vývoji aplikácie aj pre ďalšie značky.

Pre lepšie snímky siahnite po Google Camere

Ak by ste chceli mať zo svojho smartfónu lepšie fotografie, mali by ste určite skúsiť Google Cameru. Dôvodov pre vyskúšanie práve tejto aplikácie je niekoľko, aj keď sa nenachádza v Obchode Play. Jej inštalácia nám teda môže zabrať viac času, no výsledky budú stáť za to. Jednou z výhod tejto aplikácie je veľká možnosť úprav, ktoré Google Camera ponúka. Rovnako dokáže táto aplikácia lepšie pracovať aj pri horšom osvetlení a za spomenutie stojí aj veľké množstvo režimov, ktoré nám umožňuje využiť. GCam dokáže pracovať v rôznych podmienkach, s rôznymi farbami a výsledky sú viac než oslnivé.

Existuje však mnoho verzií tejto kamery a aj používatelia si sami dokážu vyrábať nastavenia, ktoré potom vo svojom smartfóne aplikujú. Výsledkom sú tak fotografie, ktoré by závidel nejeden fotograf. Aplikácií pre fotografovanie smartfónom je množstvo, no práve Google Camera patrí medzi tie najlepšie, aké si môžeme zvoliť. Ak by ste chceli nájsť tú najvhodnejšiu verziu aplikácie pre váš telefón, tak nám dovoľte dať vám do pozornosti aplikáciu GCamloader, ktorú stiahnete z odkazu nižšie. Ak by ste potrebovali pomôcť s inštaláciou aplikácie, tak nám dovoľte dať vám do pozornosti návod, v ktorom sme sa venovali tejto téme.

GCamloader - GCam Community
GCamloader - GCam Community

Používate vo svojom smartfóne GCam? Alebo radšej inú aplikáciu? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close