SpravodajstvoXiaomi

CEO Xiaomi prezrádza, ktoré smartfóny sú jeho obľúbenými. Je medzi nimi aj Váš favorit?

Generálny riaditeľ Xiaomi prezrádza, ktoré modely smartfónov sú pre neho tými najlepšími

Zvyčajne v spojitosti so spoločnosťou Xiaomi sa môžeme stretávať so správami o nových produktoch a aktualizáciách nadstavby MIUI. Tentokrát spoločnosť získala extra mediálnej podpory vďaka tomu, že generálny riaditeľ Xiaomi zdieľal jeho zoznam troch obľúbených zariadení.  Na tému upozorňuje portál Gizmochina.com.

Lei Jun, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Xiaomi hovorí, že jeho úplne najviac TOP zariadením je Mi Mix 2. Ďalej dodal, že ide o prvú vlajkovú loď na svete, ktorá ponúkla plne keramické telo. Zároveň hovorí, že pri jeho výrobe je potrebné tepelné spracovanie pri 1400-Celzia stupňoch. Ďalej prezrádza, že výroba tela zariadenia trvá 7 dní a obsahuje niekoľko ďalších procesov.

Leu Jun_oblubeny telefon Mi Mix 2
Via Gizmochina.com

Druhým pre neho TOP smartfónom je Mi 6 v prevedení Bright Silver Discovery Edition. Ďalej vysvetľuje, že telefón má vákuovo potiahnutú sklenenú zadnú stenu a dá sa používať aj ako zrkadlo. Okrem iného nehrdzavejúci rám ponúka telefónu prémiový vzhľad.

Leu Jun_oblubeny telefon Mi Mix 2
Via Gizmochina.com

Jeho posledným TOP modelom je aktuálna vlajková loď spoločnosti, smartfón Mi 10 Pro, ktorý je vôbec prvou vlajkovou loďou, ktorá je dostupnou na celom svete. Pri tomto zariadení hovorí, že sa nezamerali na znižovanie nákladov, ale namiesto toho tlačili na poskytnutie dokonalého zážitku pre tých, ktorí požadujú špičkový smartfón.

Lei Jun_oblubeny telefon Mi Mi 10 Pro
Via Gizmochina.com

Aké smartfóny z kuchyne Xiaomi (prípadne inej) sú pre Vás tie top? Dajte nám ich nižšie vedieť.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close