AppleSpravodajstvoXiaomi

CEO Xiaomi bol prichytený pri používaní iPhone telefónu. Jeho „ospravedlnenie“ nemá chybu

Telefon mal len testovať. Pričom povedal, že nebol s ním spokojný

Posledné dni generálny riaditeľ a zakladateľ spoločnosti Xiaomi, Lei Jun, vypĺňa plátky viacerých médií. Dôvodom nie je predstavenie žiadneho nového modelu smartfónu, ale to, že bol prichytení pri používaní konkurenčného telefónu spoločnosti Apple. K odhaleniu došlo po tom, ako publikoval status na sociálnej sieti Toutiao, kde pri statuse sa objavila informácia, že bol publikovaný z iPhone telefónu.

Lei Jun_pouziva iPhone
Zdroj: zdnet.com

Lei Jun určite nie je prvým a ani posledným predstaviteľom nadnárodnej spoločnosti, ktorý bol prichytený pri používaní konkurenčných produktov. Za spomenutie stojí napríklad Bill Gates, ktorý v čase mobilných Windows smartfónov prezradil, že jeho primárnym smartfónom je zariadenie s operačným systémom Android. Ďalej dodal, že na ňom však používate primárne software vytvorený jeho spoločnosťou, teda Office, Team a podobne.

Lei Jun to „zabil“

Portál zdnet.com upozorňuje skutočne na kurióznu výhovorku Lei Jun, ktorá vyčarí mnohým z nás úsmev na tvári. Zatiaľ čo Pan Jiu Tang, jeden z popredných predstaviteľov spoločnosti sa ospravedlnil za toto fopá a zároveň dodal, že Lei len testoval konkurenčný produkt, tak vyjadrenie samotného generálneho riaditeľa je o niečo odvážnejšie. Okrem toho, že potvrdil, že išlo o testovanie konkurenčného produktu, tak v jednom zo svojich ďalších statusov napísal:

„Práve som testoval iPhone 11, a nie je moc dobrým, však že?“

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close