Ceny elektrických kolobežiek KUGOO sú na historickom minime. Tieto akcie jednoducho nemôžeš prehliadnuť

Pri ich kúpe môžeš momentálne ušetriť aj stovky eur. Tak nad čím ešte váhaš, zo širokej ponuky si vyberieš svojho favorita za pár minút.

kugoo kirin m4 2
Zdroj: Geekbuying

Váhaš nad kúpou elektrickej kolobežky do mesta, či prípadne aj na dlhšie výlety? Ponúk a výrobcov nájdeš na trhu stovky, no nie všetky modely stoja naozaj za to. Práve preto ti dnes prinášame stručný prehľad o 3 najzaujímavejších modeloch od overeného výrobcu KUGOO. Jednotlivé modely patria medzi najlepšie kúsky na trhu v ich cenovej kategórii, pričom pri ich kúpe môžeš momentálne vďaka zľavovým kupónom ušetriť nemalé peniaze

KUGOO KIRIN S1 – základný mestský model

kugoo kirin s1 uvodny
Zdroj: Geekbuying

Elektrická kolobežka KUGOO KIRIN S1 patrí medzi najzákladnejšie modely, od čoho sa odvíjajú aj technické parametre a cena kolobežky. Tento konkrétny model sa spolieha na 350W elektromotor umiestnený v zadnom kolese. Ponúka až 3 jazdné režimy a v spojení s 6 Ah batériou poteší maximálkou 25 km/h a dojazdom taktiež na úrovni 25 km

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Čím však kolobežka zaujme omnoho viac, sú perforované kolesá a predné odpruženie, čím je zvýšený komfort a bezpečnosť pri jazde. Spomenúť treba aj mimoriadnu kompaktnosť celej kolobežky, ktorá váži iba 12 kg. Presun aj v MHD tak zvládne každý ľavou zadnou. Na svoje si prídu aj milovníci funkčných prvkov, keďže kolobežka je vybavená platformou a riadidlami s protišmykovým pogumovaním, zabudovanými svietidlami, či kompaktným LED displejom.

KUGOO KIRIN S1 v bezkonkurenčnej zľave nájdeš na Geekbuying.com

Na záver spomenieme aktuálnu cenovku, ktorá je s kupónom „GKB804S“ na úrovni 249,99 eur s bezplatným doručením. Kolobežka je pritom dodávaná z poľského skladu, čím sa vyhneš ďalším zbytočným poplatkom ako clo a DPH. 

KUGOO KIRIN M4 – nekompromisná elektrická kolobežka

 

Ak hľadáš kolobežku vhodnú aj na občasné offroadové jazdenie, poprípade hľadáš maximálny možný komfort pri doprave v meste, model KIRIN M4 je určite na zváženie. Jedná sa o nekompromisnú kolobežku, ktorá v tejto cenovej kategórii nemá takmer žiadnu konkurenciu. Veľké 10-palcové kolesá s protisklzovým dezénom a 500W elektromotor s maximálnou rýchlosťou 45 km/h a dojazdom 45 km by si v cenovke do 550 eur hľadal márne. 

Nehovoriac o ďalších parametroch, ktoré jednoducho nemajú obdoby. Na mysli máme napríklad masívne kotúčové brzdy s mimoriadne krátkou brzdnou dráhou. Spomenúť treba aj prítomnosť LED displeju a LED svietidiel, ako aj možnosť pripevnenia sedačky, čo určite ocení veľká časť záujemcov. Pri výbere môže zavážiť aj nosnosť kolobežky, ktorá je často limitujúcim faktorom. V tomto prípade je na úrovni až 150 kg, takže sa niet čoho obávať. 

KUGOO KIRIN M4 už za 529,99 eur nájdeš na Geekbuying.com

Kolobežku aktuálne nájdeš v ponuke e-shopu Geekbuying.com už za 549,99 eur s bezplatným doručením zo španielskeho skladu. Aj v tomto prípade sa môžeš spoľahnúť na doručenie bez ďalších zbytočných poplatkov. Pri kúpe však nezabudni na zľavový kupón „GKB806S“

KUGOO KIRIN G1 – drahšia no dizajnovo krajšia alternatíva

kugoo kirin g1 zamok
Zdroj: Geekbuying

Posledným modelom na našom zozname je kolobežka KUGOO KIRIN G1, ktorá je cenovkou síce o čosi vyššie, no o to krajšia je oproti ostatným modelom. Ani tento model však nezaostáva nijako nezaostáva za svojimi súrodencami z rodiny kolobežiek KUGOO, len je koncipovaný do iného prostredia, ako napríklad vyššie spomínaný model. 

Výrobca síce siahol po 500W elektromotore, no tentokrát jeho maximálnu rýchlosť nastavil na 40 km/h s dojazdom taktiež 40 km. Podobne sú na tom aj kolesá, ktoré majú taktiež 10-palcov, no ich dezén je určený skôr iba na mestské použitie. Prítomné je aj predné odpruženie, systém E-ABS, ale aj LED svietidlá a displej. Čerešničkou na torte môže pre niekoho byť zabudovaný kódový zámok priamo v tele kolobežky, čo sa v meste určite zíde. 

KUGOO KIRIN G1 v skvelej ponuke nájdeš na Geekbuying.com

Model KUGOO KIRIN G1 nájdeš momentálne v ponuke na e-shope Geekbuying.com už za 829,99 eur s bezplatným doručením z poľského skladu. Pri objednávke však treba uplatniť zľavový kupón „GKB650S

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre