Spravodajstvo

Byť zdravý je výhra: Neobdržali ste los do očkovacej lotérie? Takto si ho môžete dodatočne vyžiadať

V systéme očkovacej lotérie sa logicky môžu vyskytnúť malé nedokonalosti. Na jednu z nich sme narazili aj my. Náprava však bola expresná.

Očkovacia lotéria je v plnom prúde a do systému sa neustále registrujú tisíce nových záujemcov o nemalé finančné výhry. Do očkovacej lotérie sa v posledných mesiacoch zaregistrovalo už viac ako milión súťažiacich, čo predstavuje na naše pomery naozaj netradične veľkú databázu potrebných údajov. Veľká databáza a plne automatizovaný systém prideľovania kódov a rozposielanie SMS správ a emailov však nemusí byť dokonalé a zrejme nebolo úplne dokonalé ani v prípade súťaže Byť zdravý je výhra.

Problémov sa vyskytlo hneď niekoľko, no jedným z najnepríjemnejších nedostatkov je nepridelenie, respektíve neodoslanie losov do očkovacej lotérie. Na tento problém sme narazili aj my v redakcii, no jeho vyriešenie nám zabralo doslova pár minút. Ak ste sa s podobným problémom stretli aj vy, neprehliadnite náš stručný návod, ako získať losy do očkovacej lotérie.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Neobdržali ste losy do očkovacej lotérie?

Ak patríte do kategórie ľudí, ktorí po 14 dňoch od registrácie do očkovacej lotérie neobdržali losy, nemusíte hneď zúfať. Na ich získanie totižto postačí jeden telefonát na infolinku Ministerstva financií – 048/43 17 222, ktorá je prístupná v pracovných dňoch od 8 do 16 hodiny, zaslanie e-mailu na adresu bytzdravyjevyhra@mfsr.sk alebo využitie šikovného formulára priamo na stránkach Finančnej správy SR.

ockovacia loteria dodatocne zaslanie losov
Zdroj: Finančná správa SR

Komunikácia s finančnou správou bola v mojom prípade mimoriadne rýchla, keďže vyplnením formuláru (ktorý nájdete TU) zasielate pracovníkovi všetky údaje potrebné na vaše overenie, následnú komunikáciu, ako aj na prípadné vygenerovanie / opätovné zaslanie losov do očkovacej lotérie. Od vyplnenia a odoslania formuláru som odpoveď od príslušného pracovníka Finančnej správy obdržal behom 15 minút, čo je na naše pomery priam neuveriteľné. Takmer okamžite po odpovedi s vygenerovanými losmi do žrebovania mi bola taktiež zaslaná aj SMS správa, na ktorú som čakal už viac ako mesiac.

Očkovacia lotéria – kto všetko sa môže prihlásiť?

Ak ešte nie ste prihlásený do očkovacej lotérie a ste zaočkovaný, určite nad registráciou neváhajte. Zaregistrovanie vám zaberie iba pár minút a následne už iba stačí čakať, či sa neocitnete medzi šťastnými výhercami nemalých finančných odmien s výnimkou nedeľných výhier, kedy musíte interagovať s moderátorom, aby ste mohli vyhrať jednu z nedeľných výhier. Ak máte viac ako 18 rokov a máte trvalý, respektíve prechodný pobyt na území SR, do očkovacej lotérie sa môžete rýchlo a jednoducho registrovať priamo na stránkach bytzdravyjevyhra.sk. Neviete si s formulárom dať rady? Možno vám pri registrácii pomôže aj náš stručný návod, ako sa registrovať do tejto súťaže.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez WhatsApp kanály
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close