SpravodajstvoXiaomi

Bolo certifikované nové a zatiaľ neznáme zariadenie od Xiaomi. Špekuluje sa, že by to mohol byť PocoPhone F2

Nový model zariadenia od spoločnosti Xiaomi prešiel čínskym certifikátom 3C (China Compulsory Certificate). Zrejme ide o Pocophone F2.

Portál Gizmochina.com poukazuje na 3C certifikáciu (China Compulsory Certificate) zatiaľ neznáme smartfónu z kuchyne spoločnosti Xiaomi. Zariadenie nesie kódové označenie „M1912G7BE“.

Neohlásená novinka od Xiaomi

Správa odhalila, že najnovší model zariadenia bude dodávaný s  27W nabíjačkou. V októbri bol totožný model schválený aj Národnou mediálnou agentúrou v Číne. Špekulácie naznačujú, že by sa mohlo jednať o  model Poco F2, avšak momentálne nie je spôsob, ako túto informáciu potvrdiť.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi Pocophone F2 certifikacia 3C
Zdroj: via Gizmochina.com

Záhadné zariadenie nemá podporu 5G, avšak ukazuje sa byť vlajkovou loďou s  rýchlym nabíjaním. Spoločnosť má odhaliť ešte niektoré zo svojich telefónov do konca roka 2019. Medzi ne patrí napríklad Xiaomi Mi MIX 4, ktoré bude 5G zariadením a rovnako tomu bude aj v prípade Redmi K30. Môžeme len dúfať že sa toto neznáme zariadenie objaví aj na stránkach TENAA, kde si môžeme pozrieť jeho bližšie špecifikácie.

Xiaomi
Zdroj: gizmochina.com

Prednedávnom sa objavili obrázky nového modelu smartfónu Poco F2. Podľa nich bude mať zariadenie zabudovanú vyskakovací selfie objektív a trojitý objektív v zadnej strane. Telo by malo byť z polykarbonátu, rovnaké ako v  prípade jeho predchodcu. Ďalšie špecifikácie nám nie sú známe.

Taktiež sa v  čínskej databáze certifikátov NRA objavilo zariadenie, ktoré by mohlo byť modelom Redmi K30. V správe sa neuvádzali žiadne presnejšie detaily, až na podporu 5G. Podľa doterajších správ má byť práve model K30 vybavený 5G čipsetom MediaTek. Redmi K30 by mal disponovať dvojitým selfie objektívom umiestneným vo výreze displeja  zariadenia.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close