Sponzorovaný obsah

BioloMix CP010 – dokonalá kávička ako z profesionálneho kávovaru naozaj kdekoľvek a kedykoľvek

Prenosný kávovar BioloMix CP010 môžeš vziať aj do úplnej divočiny. Vďaka vstavanej batérii zohreje vodu a pripraví dokonalé espresso.

Vychutnať si šálok dokonalého espressa na hrebeni Tatier alebo jednoducho v divočine počas letnej kempovačky? Celkom nepredstaviteľná idylická situácia, ktorá sa však môže pretaviť do skutočnosti vďaka prenosnému kávovaru BioloMix CP010. Tento kompaktný bezdrôtový kávovar prináša možnosť spraviť si kvalitné espresso naozaj kedykoľvek a na akomkoľvek mieste. Vďaka integrovanej batérii zohreje vodu na požadovanú teplotu a kvalitné espresso je vďaka vysokému tlaku na svete za pár minút.

Elegantný dizajn

Prenosný kávovar BioloMix CP010 sa môže pochváliť moderným a naozaj elegantným dizajnom spájajúci čierne telo s prvkami z nerezovej ocele. Jeho kompaktné rozmery a nízka hmotnosť iba 880 gramov z neho robia perfektného spoločníka na cesty do prírody. Kávovar je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú mimoriadne dlhú životnosť a spoľahlivosť.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
biolomix cp010
Zdroj: Geekbuying.com

O vytvorenie dokonalého espressa naozaj kdekoľvek a kedykoľvek sa stará najmä integrovaná batéria s kapacitou 3 x 2600 mAh. Pre spravenie dokonalého espressa tak nepotrebujete žiadnu kabeláž. Batéria sa však nestará iba o natlakovanie kávovaru a samotnú prípravu kávy. Využiť ju môžete aj na zohrievanie samotnej vody, ktoré potrvá iba pár minút. Vytvorenie dokonalej kávičky si tak nevyžaduje mať so sebou vriacu vodu, čo je veľkou nevýhodou väčšiny konkurencie.

Skvelá kompatibilita a jednoduché použitie

biolomix cp010 auto-min
Zdroj: Geekbuying.com

Použitie samotného kávovaru je mimoriadne jednoduché, na čo vsadil aj samotný výrobca. Do kávovaru stačí naliať potrebné množstvo vody, vložiť kapsulu kompatibilnú s kávovarmi Nespresso a po zovretí vody stlačiť hlavné tlačidlo. Následne stačí počkať iba pár sekúnd a na svete máte dokonalé espresso. Použitie kapsúl prináša hneď niekoľko výhod, pričom medzi hlavné patrí zrejme jednoduchý prenos kávičky do akéhokoľvek prostredia. V prípade, že máte vo svete káv svojho favorita, pre použitie v tomto kávovare si stačí zakúpiť špeciálne predpripravené kapsule, ktoré umožňujú nasypanie vlastnej kávy.

biolomix cp010 casti
Zdroj: Geekbuying.com

Výrobca však myslel nie len na jednoduchú prípravu kávy a širokú kompatibilitu, ale aj na jednoduchú údržbu celého kávovaru. Batérie sa totižto dajú nabíjať prostredníctvom štandardného USB Type-C konektoru, ktorý už využívajú všetky Android zariadenia. K dispozícii je aj možnosť nabíjania priamo z autozástrčky, pričom potrebný kábel nájdete aj priamo v balení kávovaru. Pri údržbe poteší aj jednoduché rozloženie všetkých súčastí kávovaru, ktoré je potrebné umývať po použití.

Prenosný kávovar BioloMix CP010 momentálne nájdete v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com. So zľavovým kupónom „7QWCVWB“ zrazíte aktuálnu cenovku kávovaru na skvelých 91,01 eur. Pri objednávke poteší aj bezplatná doprava z európskeho skladu. Počítať tak môžete s expresne rýchlym dodaním od 3-10 pracovných dní. Taktiež sa vďaka tomuto typu dodania vyhnete aj dodatočným poplatkom ako clo a DPH.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close