Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

BEZIOR M20 – jedna z najobľúbenejších mestských elektro-skladačiek je aktuálne dostupná v ďalšom neodolateľnom výpredaji

Odpružená vidlica a sedačka, či pohodlné 20-palcové kolesá a maximálka až 35 km/h. Skladačka BEZIOR M20 zaujme hneď viacerými prednosťami.

Mestský skladací bicykel BEZIOR M20 s elektrickým pohonom je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú alternatívu ku elektrickej kolobežke. Skladací elektrický bicykel je v mestských podmienkach bezpečnejší a pre niektorých z nás aj omnoho pohodlnejší spôsob dopravy. Ak aj ty patríš do tejto kategórie ľudí a momentálne váhaš nad kúpou mestského elektrického bicykla, určite neprehliadni aktuálny výpredaj na e-shope TomTop.com. Práve model BEZIOR M20 s hybridným dojazdom 80 km a pohodlnými 20-palcovými kolesami tam totižto nájdeš už za skvelých 671,49 eur, čo je oproti „augustovým“ zľavám ďalšie zlacnenie o niekoľko desiatok eur!

BEZIOR M20 za bezkonkurenčných 671,49 eur nájdeš na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

BEZIOR M20 – mestský parťák na každodenné dochádzanie

BEZIOR M20 už na prvý pohľad zaujme kompaktným skladacím rámom a skladacími riadidlami, vďaka čomu bicykel zmestíš aj do kufra menšieho vozidla. Problémom nie je ani nosenie bicykla v MHD, napríklad pri diaľkovom dochádzaní. 

bezior m20 ilustracny
Zdroj: TomTop.com

Keďže sa jedná o mestskú skladačku, bicykel ponúka viaceré mestské riešenia, ktoré sa určite budú hodiť pri každodennom jazdení do práce, či do školy. Na mysli máme napríklad zabudovaný stojan, či zadný držiak na nákup, alebo školskú tašku. Pri dennom dochádzaní sa však určite bude hodiť aj možnosť umiestnenia smartfónu priamo na riadidlá, či kompaktný LED displej zobrazujúci všetky podstatné informácie o jazde a stave batérie. 

bezior m20 zlozeny
Zdroj: TomTop.com

Mestský skladací bicykel je oproti spomínanej elektrickej kolobežke o čosi pohodlnejšou a bezpečnejšou voľbou. Môžu za to aj 20-palcové kolesá s pomerne vysokým profilom pneumatík ale aj predná odpružená vidlica a odpružená sedlovka. Po stránke bezpečnosti nesmieme zabudnúť na kotúčové brzdy, či zabudované predné svietidlo a prítomnosť odraziek. 

bezior m20 doplnky
Zdroj: TomTop.com

Po technickej stránke ponúka bicykel BEZIOR M20 lepšie technické riešenia, ako väčšina konkurencie. Batéria s kapacitou 10,4 Ah je v tejto kategórii štandardom, no elektromotor s výkonom až 350W je oproti takej skladačke HIMO C20 svižnejší a ponúka vyššiu maximálnu rýchlosť (až 35 km/h). Čisto elektrický dojazd je pritom na úrovni až 40 km. V režime hybridného pohonu sa však môžeš dostať až na skvelých 80 km a to aj vďaka dobrému sprevodovaniu cez 7 stupňovú kazetu od spoločnosti Shimano

BEZIOR M20 za bezkonkurenčných 671,49 eur nájdeš na TomTop.com

Elektrickú mestskú skladačku BEZIOR M20 momentálne nájdeš na e-shope TomTop.com za bezkonkurenčných 671,49 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu. Vyhneš sa tak zbytočným poplatkom ako clo a DPH. Samozrejmosťou je dodanie do 3 až 5 pracovných dní od spracovania objednávky. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close