Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Bezdrôtové slúchadlá QCY T9S so špičkovou výdržou batérie aktuálne kúpiš za polovičnú cenu

Samozrejmosťou je aj bezplatná doprava až ku vašim dverám bez akýchkoľvek ďalších poplatkov navyše

Pokukávate po nových bezdrôtových slúchadlách za dostupnú cenu? Pomerne nové slúchadlá QCY T9S aktuálne kúpite na čínskom e-shope Cafago.com takmer za polovičnú cenu, ako v našich končinách.

Slúchadlá QCY T9S za skvelých 19,99 eur nájdeš na e-shope Cafago.com

Slúchadlá QCY T9S sa pýšia nie len skvelou konektivitou vďaka najnovšiemu štandardu Bluetooth 5.0 a nízkou cenovkou, ale aj skvelou výdržou batérie na úrovni až 20 hodín a ergonomickým dizajnom, ktorý si zamilujú najmä milovníci športových aktivít. 

Okamžité prepojenie so smartfónom

Slúchadlá QCY T9S disponujú najmodernejším bezdrôtovým pripojením Bluetooth 5.0, ktoré zaručuje nie len okamžité spárovanie slúchadiel s vašim smartfónom už po otvorení nabíjacieho boxu, ale aj nízku latenciu, bezstratový prenos signálu, ale aj predĺženú výdrž batérie. 

qcy t9s
Zdroj: Cafago

Keď už sme teda pri tej výdrži, slúchadlá QCY T9S ponúkajú výdrž na jedno nabitie zhruba 4,5 hodiny na jedno nabitie. Spoločne s nabíjacím boxom, ktorý v sebe skrýva batériu s kapacitou až 380 mAh, sa výdrž slúchadiel predlžuje až na celkových 20 hodín prehrávania hudby

Povinná výbava pre každého milovníka športu

Veľkou výhodou slúchadiel QCY T9S je už spomínaná ergonómia. Špeciálna obruč s miniatúrnym háčikom zamedzuje akémukoľvek pohybu slúchadiel v uchu, čo sa určite hodí práve pri športových aktivitách. Samozrejme, obruč je iba doplnkom slúchadiel a ak budete slúchadlá používať na bežné nosenie, môžete ju dať  nenáročným spôsobom kedykoľvek dole. 

qcy t9s 2
Zdroj: Cafago

Ruka v ruke so špičkovou ergonómiou pre športovcov ide aj odolnosť slúchadiel voči poveternostným podmienkam. Keďže slúchadlá QCY T9S disponujú certifikátom IPX4, nemusíte sa obávať žiadnych problémov pri nadmernom potení, či prehánky počas behania a iných aktivít v exteriéri. 

Bezdrôtové slúchadlá QCY T9S aktuálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Cafago.com za 19,99 eur s bezplatnou dopravou až ku vašim dverám a to bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Len pre porovnanie, cena týchto slúchadiel sa v našich končinách pohybuje nad úrovňou 30 eur, pričom si vždy priplatíš za dopravu. 

Slúchadlá QCY T9S za skvelých 19,99 eur nájdeš na e-shope Cafago.com

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close