Sponzorovaný obsah

Bezdrôtové slúchadlá Air Plus 4 s 30 hodinovou výdržou na štýl AirPods aktuálne kúpiš za cenu, ktorej neodoláš

Slúchadlá Air Plus 4 spájajú nadčasový dizajn jedných z najpopulárnejších slúchadiel s neskutočne lákavou cenou.

Bezdrôtové slúchadlá Air Plus 4 sú skvelou voľbou pre ľudí hľadajúcich ideálny kompromis v pomerne cena : výkon. Slúchadlá ponúkajú populárny moderný dizajn, ktorým rozhodne nič nepokazíš, zatiaľ čo ponúkajú nadpriemerné technické špecifikácie. Čerešničkou na torte je už logicky ich samotná cena, ktorú môžeme označiť za až pritiahnutú za vlasy. S kupónom „6B7V995U“ totižto tieto slúchadlá môžeš na e-shope Geekbuying.com získať už za skvelých 19,13 eur so započítanou expresne rýchlou dopravou z nemeckého skladu!

Slúchadlá Air Plus 4 už za 19,13 eur s dopravou z DE skladu nájdeš TU

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nadčasový dizajn a až 30 hodinová výdrž na jedno nabitie

Nie je žiadnym tajomstvo, že sa výrobca pri modeli Air Plus 4 inšpiroval zrejme najpopulárnejšími bezdrôtovými slúchadlami od spoločnosti Apple. Vyhľadávaný moderný a najmä minimalistický dizajn však prináša nie len dizajnové benefity, ale aj viacero funkčných benefitov, ktoré oceníš pri každodennom používaní. 

air plus 4 sluchadla
Zdroj: Geekbuying

Veľkou výhodou tohto obľúbeného semi-in ear dizajnu je dobrá ergonómia či už pri bežnom nosení alebo pri športových aktivitách. Slúchadlá držia stále na mieste aj pri prudších pohyboch a to aj napriek im väčším rozmerom. Tie zároveň umožňujú použitie väčších a výkonnejších meničov a najmä väčších batérií. Slúchadlá Air Plus 4 vďaka tomu disponujú až 30 mAh batériami. Tie zabezpečujú chod po dobu až 6 hodín pri bežnom počúvaní hudby. Spoločne s nabíjacím boxom však môžeš počítať s až 30 hodinovou výdržou na jedno nabitie. Nechýba ani podpora rýchleho nabíjania slúchadiel či samotného nabíjacieho boxu. Majitelia bezdrôtových nabíjačiek taktiež ocenia podporu 10W bezdrôtového nabíjania (MagSafe)

air plus 4 2
Zdroj: Geekbuying

Semi-in ear dizajn však prináša aj možnosť využitia ďalších pokročilých technológií. V slúchadlách Air Plus 4 aj vďaka nemu nájdeme výkonný čip Jieli6973D s podporou najmodernejšieho bezdrôtového pripojenia Bluetooth 5.2. Nechýba ani intuitívne dotykové ovládanie priamo na slúchadlách alebo dokonca technológia odhlučňovania okolitých ruchov. Častých športovcov určite poteší aj krytie IPX5, ktoré umožňuje bezpečné používanie vo vlhkom prostredí, napríklad v prípade dažďa alebo nadmerného potu pri cvičení. 

Slúchadlá Air Plus 4 už za 19,13 eur s dopravou z DE skladu nájdeš TU

Bezdrôtové slúchadlá Air Plus 4 s výdržou až 30 hodín na jedno nabitie momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com. S kupónom „6B7V995U“ zrazíš ich cenu už na skvelých 19,13 eur so započítanou dopravou z nemeckého skladu. Doručenie bude vďaka takémuto typu dopravy expresne rýchle a zároveň ťa zbavuje ďalších poplatkov ako clo alebo DPH

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close