Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

ATOMSTACK Cambrian Pro – unikátna 3D tlačiareň s možnosťou tlače flexibilných objektov s naozaj lákavou cenou

Tlačiareň ATOMSTACK Cambrian Pro s možnosťou 3D tlače z flexibilného filamentu otvára fanúšikom 3D tlače úplne nové obzory.

S 3D tlačiarňou ATOMSTACK Cambrian Pro sa naozaj predstavivosti medze nekladú. Jedna z najhorúcejších noviniek tohto roka vo svete 3D tlačiarní patrí medzi naozaj unikátne kúsky. Vďaka najmodernejšej technológii 3D tlače totižto táto novinka ponúka možnosť tlače z gumených filamentov, ktoré posúvajú využitie výtlačkov na úplne inú úroveň. Ponoriť sa do sveta novej technológie 3D tlače flexibilných objektov aj v domácich podmienkach pritom nie je tak cenovo náročné. 3D tlačiareň ATOMSTACK Cambrian Pro totižto na e-shope Cafago.com nájdeš v ponuke v nemeckom sklade už za skvelých 315,99 eur

ATOMSTACK Cambrian Pro s kupónom „CCPROEU“ za 315,99 eur nájdeš TU

ATOMSTACK Cambrian Pro – 3D tlač na úplne inej úrovni

atomstack cambrian pro
Zdroj: Youtube @Electronoobs

Stavebným kameňom tlačiarne ATOMSTACK Cambrian Pro je tuhá celokovová konštrukcia. Aj napriek tomu, že sa jedná o DIY skladačku, opora pri tlači je nadštandardná a stabilita celej konštrukcie je tak zaručená počas celej dĺžky tlače. Čo sa týka maximálnych rozmerov tlače, s priestorom 235 x 235 x 250 mm si zrejme vystačí drvivá väčšina domácich tlačiarov.

atomstack cambrian pro 3
Zdroj: Youtube @Electronoobs

Po stránke samotnej výbavy na tlačenie je model Cambrian Pro vybavený nadštandardne, čo sme už načrtli v úvode. Tlačiareň využíva klasickú technológiu FDM, ktorú určite pozná väčšina aj amatérskych 3D tlačiarov. Zbehlejších záujemcov určite poteší prítomnosť celokovového extrudéru s inovatívnym dizajnom a podporou naozaj obrovského množstva filamentov. Tlačiť je tak možné nie len s bežnými filamentmi ako PLA, ABS, TPE a podobne, ale k dispozícii je aj možnosť tlače s gumenými filamentmi Rub60 a Rub70

Aj keď sa jedná o technologicky vyspelú a pokročilú 3D tlačiareň, nejde o profesionálny model, s ktorým by si neporadil aj úplný amatér. Výrobca práveže mieri na začiatočníkov, od čoho sa odráža aj dodávanie tlačiarne formou DIY skladačky či prítomnosť veľkého 4,3-palcového LCD displeja. Spustenie, nastavenie a následné tlačenie je aj vďaka displeju mimoriadne intuitívne a prehľadné. Samozrejme, tlačiareň je možné prepojiť ku väčšine desktopových zariadení s operačnými systémami Windows a MacOS, no k dispozícii je aj offline tlač z SD karty. 

ATOMSTACK Cambrian Pro s kupónom „CCPROEU“ za 315,99 eur nájdeš TU

3D tlačiareň ATOMSTACK Cambrian Pro momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Cafago.com. S kupónom „CCPROEU“ totižto môžeš mať tento netradičný model už za skvelých 315,99 eur. Už tradične je k dispozícii aj doprava z nemeckého skladu bez ďalších poplatkov. Vyhneš sa tak nepríjemnostiam ako clo alebo DPH. 

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close