Filmy a seriálySpravodajstvo

Apríl na Netflixe sa bude niesť v duchu komédií, no nájdete aj kvalitné drámy: Na čo sa môžeme tešiť?

Ako býva zvykom, ani budúci mesiac nás Netflix nesklame. Prichádzajú totiž kvalitné originály

Netflix pokračuje s rozširovaním svojej bohatej nádielky originálnych titulov. Už čoskoro tu máme nový mesiac a s ním aj nové tituly, na ktoré sa môžeme tešiť. Čo by ste si rozhodne nemali nechať ujsť v apríli? O nových tituloch informuje portál Whats-on-Netflix.

The Bubble

Na prvého apríla sa ku nám dostane netradičný komediálny film The Bubble. Objavia sa v ňom hviezdne mená ako Pedro Pascal, Karen Gillan, Kate Mckinnon, či Iris Apatow. Dej nás zavedie do hotela počas pandémie. Filmový štáb bojuje s časom, aby stihol dokončiť už šiesty film série, ktorá sa točí okolo zabíjania dinosaurov.

Hard Cell

Catherine Tate je herečkou, ktorá sa ukázala v populárnej komédii The Office. Tentokrát prichádza s ďalším seriálom zo žánru mockumentary – paródiou na dokumentárne filmy. Hard Cell nás zavedie do väznice v Spojenom kráľovstve a Catherine Tate si zahrá úlohu až 6 postáv.

Anatomy of a Scandal

V tejto antológii sa infiltrujeme do britskej najvyššej spoločenskej vrstvy. Pravda leží niekde medzi spravodlivosťou a privilégiom. Vydajte sa 15. apríla na cestu, ktorá vás prevedie cez rôzne politické a osobné škandály mocných.

Choose or Die

V rovnaký deň, 15. apríla, sa v ponuke Netflixu objaví aj horor Choose or Die. Hlavnú úlohu si zahrá Asa Butterfield, ktorý hviezdil aj v ďalšom populárnom seriáli, Sex Education. Dej sa bude točiť okolo chudobného študenta, ktorý sa snaží získať hlavnú výhru 100-tisíc dolárov. Na to potrebuje hrať zvláštnu počítačovú hru z 80. rokov. Čoskoro ale hlavný hrdina zisťuje, že nehrá o peniaze, ale o svoj vlastný život.

Russian doll

Dlho očakávaná druhá séria seriálu Russian Doll sa objaví v ponuke Netflixu 20. apríla. V tomto seriáli sledujeme príbeh Nadie, ktorá v deň svojich 36. narodenín umiera. Po odchode z oslavy ju zrazí auto, no ona sa prebúdza opäť na svojej oslave. O chvíľu na to opäť umiera a celý proces sa zopakuje. Čo sa s Nadiou deje? Rozhodnutá nájsť odpovede sa vydáva na cestu, počas ktorej bude spochybňovať svoje duševné zdravie.

Ozark

29. apríla sa ukončí netflixovský seriál Ozark. Ak ste naňho ešte nenarazili, ide o príbeh takmer obyčajnej rodiny, ktorá ukrýva obrovské tajomstvo. Manžel Marty je finančným poradcom, ktorý je zároveň najlepším práčom peňazí pre druhý najväčší mexický drogový kartel. Veci nejdú podľa plánov, a tak musí Marty svoju rodinu presunúť z mrakodrapov Chicaga do mŕtveho jazerného regiónu v štáte Missouri.

Už na budúci mesiac sa do ponuky Netflixu dostane druhá časť poslednej série. Čaká na vás poriadne nadupané finále, ktoré nenechá jediného fanúšika chladným.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close