APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Aplikácia Správy od Google dostáva nové funkcie. Dostupné sú už aj v našom regióne!

Aplikácia Správy od Google dostáva funkciu pripnutia konverzácie do vrchnej časti aplikácie a funkciu označovania správ hviezdičkou.

Aplikácii Správy od spoločnosti Google sa v posledných dňoch dostáva viac pozornosti, ako inokedy. Dôvodom je, že včera vyplávali na povrch informácie ohľadne funkcie kategorizácie SMS a možnosti automatického odstraňovania OTP správ. Rovnako sme nedávno písali aj o možnosti priblíženia textu, či o distribúcii funkcie end-to-end šifrovania.

Približne dva týždne dozadu sme písali o ďalších funkciách. Konkrétne o funkcii „Špendlíka“, ktorá umožňuje pripevniť konverzácie do vrchnej časti rozhrania aplikácie. V tom čase sme písali, že funkcia je limitovanou len pre časť používateľov v rámci BETA programu. Rovnako sme spomínali aj možnosť označenia správy hviezdičkou. To sa najnovšie mení, Google spomínané funkcie začal distribuovať pre všetkých.

Správy dostávajú nové funkcie

V priebehu dnešného dňa sme zaevidovali, že funkcie špendlíka, ale aj možnosť označenia správy hviezdičkou, je už dostupnou aj v našom regióne.

Využitie týchto funkcií je veľmi jednoduché. V prípade, ak by ste si chceli pripnúť dôležité správy do vrchnej časti rozhrania, tak stačí podržať konkrétnu konverzáciu pokiaľ sa vám nezobrazí ponuka ďalších nastavení. Následne stačí už len kliknúť na ikonu špendlíka a konverzácia sa vám pripne do vrchnej časti rozhrania aplikácie.

Čo sa týka funkcie označenie správy hviezdičkou, tak je potrebné otvoriť si ľubovoľnú konverzáciu a následne podržať vami požadovanú SMS správu, ktorú chcete označiť. Následne, ak sa budete chcieť k nej neskôr dostať, tak na hlavnej stránke so správami, kliknite na políčko hľadať a zvoľte následne možnosť „S hviezdičkou“. Potom uvidíte zoznam správ, ktoré ste takto označili.

Správy
Správy
Developer: Google LLC
Price: Free

Pevne veríme, že novopridané funkcie sa vám páčia a že ich budete využívať. Máte ich už dostupné aj vy? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close